AR YILDIZLA SOFRALARINIZ ve EVİNİZ ŞENLENSİN...

Merhaba reçellerim, bugün sizlere güzel bir kampanyadan haberdar edeceğim. 1948 yılından beri değerli müşterilerine hizmet veren Ar Yıldız her geçen gün artan ürün çeşidi,  üstün hizmet anlayışı ve rakipleriyle kurduğu dostluk çemberiyle bizlere gerçek bir mutfak kültürü yaşatmaktadır.

Ürünlerinde kaliteyi birinci şart koyan Ar Yıldız kendine her eve girmeyi hedeflemiştir.

Üretimine çelikle başlayan Ar Yıldız Çatal Kaşık Bıçak takımları, tencere setleri, çeyiz setleri ile gönüllerde taht kurarken daha sonra Orionla çeşitli aksesurları ve Maxstyle tekstil ürünleriyle de siz değerli müşterilerimize zengin seçenekler sunmaktadır.

Seçtiğim ürünlerden bir kaç tanesini paylaşmak istiyorum. Kendimce bir ev için set hazırladım:) Ben sadeliği sevdiğim için çizgilerde sadelik ön planda olanları tercih ettim ama daha fazlası için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ar Yıldız Imperial Prestige 89 parça set 999.00 TL


Ar Yıldız Prestige Bone 87 parça porselen yemek takımı 1499.00 TL


Nevresim takımlarına bayıldım benim seçtiğim Maxstyle Donna Saten Nevresim Takımı 129.00 TL


Şimdi tam da yeni yıl gelirken kendinize hediye vermeye ne dersiniz? Ar Yıldız güzel bir kampanya hazırlamış 125 liralık alışverişlerinizde yeni yıl sofralarınız için harika bir kandil veriyor. 
Kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle facebook ve twitter sayfalarını beğenin profil resimlerinizi yıldız abla resmi yapın. Eğer alışveriş yaparsanız hediye notu kısmına HAYATREÇELİ yazın.

Işıl Işıl yanan kandilli sofralar için  haydi tık tık alışverişe. Kızlar çeyizlerinize, hanımlar evlerinize şenlik gelsin...
İnternet sitesi:
http://www.aryildizcourt.com/

Facebook sayfası
https://www.facebook.com/aryildizcourt

Twitter sayfası
http://twitter.com/aryildizcourt

Bol ışıltılı keyifli sofralarınız olsun...

1 yorum:

Gurme Şirine dedi ki...

:))))
ar yıldız ın ürünleri kalitelidir...
benim çatal- kaçık- bıçak takımım da ar yıldız :))
çok memnunum :))

bilgi için teşekkürler canım...

Blogger tarafından desteklenmektedir.