BALMY NATUREL MİKROFİBER MAKYAJ TEMİZLE ELDİVENİ

Mutlu pazarlar reçellerim nasılsınız, harika bir hava, harika bir pazar yine harika bir ürünle karşınızdayım. Beauty Eurasia 2014 fuarında harika bir ürünle tanıştım. Bu güzel hediye için gan tekstile çok teşekkürler.

Bu eldiven o kadar inanılmaz ki sadece su ile tüm makyajınızı temizleyebiliyorsunuz. Suya dayanıklı maskarayı bile tek hamlede temizliyor. Temizlerken sabun, deterjan kullanabilirsiniz sadece asla yumuşatıcı kullanılmıyor. Sanırım yapısını bozuyor. En az 300 kerelik temizleme yapabiliyorsunuz. Ben çok sevdim hem pratik hem güzel:)) 
Erkekler için olanı da var onu da eşime aldım. Oda çok memnun severek kullanıyor. Erkeklerin rengi tabi ki mavi:)Sadece su ile ıslatarak Makyajınızı ve Yüzünüzü derinlemesine temizleyeceğiniz mucize eldiven. %80 Microfiber Polyester ve %20 polyemidten oluşur. Bütün cilt tiplerine uygundur. Kimyasal madde içermez ve cilde hasar vermez. Anti alerjiktir.


Eğer detaylı makyaj temizlemelerden sıkılanlardansanız bu ürün tam size göre:)))
Balmy Naturel ürünleri için mutlaka ziyaret edin...Bir çok harika ürünü var.

1 yorum:

Bloglar Yarışıyor, Siz de Katılabilirsiniz dedi ki...

Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
Tel: +90212 330 9707


Blogger tarafından desteklenmektedir.