Cildinizi Güneşe Feda Etmeyin

K Ceutic cildin güneşe karşı korunmasını, nem düzeyini dengede tutmasını ve cildin doğal bariyerini destekleyen beş farklı bakımı tek bir üründe sunuyor.
Güneş kremleri hayatımızın önemli bir parçası. Sadece tatilde değil, gündelik hayatta da cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumalısınız.  Güneş yanığı, güneş lekeleri ve güneş alerjilerilerinden korunmak, hatta cildin yaşlanmasını önlemek için güneşe çıkarken ek koruma önlemleri almak gerekiyor. Bu nedenle cildimizi bir yandan koruma faktörlü ürünler ile zararlı güneş ışınlarından korurken, bir yandan da nemlenmesini sağlamamız gerekir. Ancak tüm bu özellikleri bir arada ve tek bir üründe bulmak kolay değil. Fransız Dermaceutic firmasına ait K Ceutic, içerdiği spf 50 güneş koruma faktörü ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken, aynı zamanda cildinizi nemlendirmeye, vitamin ve mineraller ile cildi beslemeye yardımcı oluyor.
 K Ceutic beş farklı özelliği bir arada bulunduruyor. İçerdiği Kompleks K, ciltteki ödem ve kızarıklık oluşumunu en alt düzeye indirmeye yardımcı oluyor. E vitamini hücre zarlarını serbest radikallerin yıkıcı etkilerine karşı korumayı destekliyor. C vitamini kolajen oluşumunu destekliyor. SPF 50 cildi güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı oluyor. K Ceutic, bileşimindeki shea ağacı yağı ve aloe vera sayesinde cildi hem besliyor hem de korumaya yardımcı oluyor.
K Ceutic’i doktor kliniklerinden ve eczanelerden temin edebilirsiniz.
Satış Fiyatı : 189 TL.


SELTEK Estetik Çözümler olarak distribütörlüğünü yaptığımız medikal, dermakozmetik, ilaç ve spa & wellness alanlarında 13 dünya markasını ve devrimsel yenilikleri Türk estetik, plastik cerrahi, dermatoloji ve eczane dünyası ile buluşturuyoruz. Profesyonel derin kimyasal peelingden leke tedavilerine, anti-aging bakım ürünlerinden hedefli problem çözücü cilt ürünlerine, saç ve gençleştirici mezoterapiden estetik dolgu ürünlerine kadar bünyemizde bulunan tüm markalar, bilimsel klinik araştırma sonuçları bulunan, ar-ge departmanları etkin, kanıtlanmış sonuçlar veren ve memnuniyet sağlayan ürünlerden oluşan kendi kulvarında öncü markalar. Seltek Estetik Çözümler olarak estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanında gelişen teknolojiyi, dünyadaki ve sektördeki yenilikleri takip ediyor ve aynı zamanda bu gelişmeleri estetik, plastik cerrahi, dermatolog doktorlar ve eczane sektörü ile paylaşmayı hedefliyoruz. Yurt dışı lisans anlaşması çerçevesinde ilaç üretimine de başlayan SELTEK, dünyada reputasyonu yüksek ve pazar lideri olan markaların ortadoğu ve uzakdoğu olmak üzere toplam 15 ülkede dağıtım ve distribütörlük haklarını da elinde bulundurmaktadır.


Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.