Formda kalmanın yolu Nutriway Bodykey atıştırmalıklarından geçiyor

Nutriway’in, anlık yemek ve içecek ihtiyacını karşılayan Bodykey toz karışımları ve barları;  besin değerleri ve lezzetleriyle; kilo kontrolü için beklentilere en hızlı ve en kolay şekilde yanıt veriyor.

Amway’in dünyanın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markası Nutriway’in, kilo kontrol programı Bodykey’e ait toz karışımları ve barları, bu yaz da zinde, sağlıklı ve fit olmak isteyenlerin ilk tercihi olacak. Bireysel yaşam tarzı ve genetik eğilimlere dayanarak başlı başına kişisel bir program sunan Bodykey by NUTRIWAY kilo kontrol programı, anlık yemek ve içecekleriyle de fark yaratıyor.


çikolata bar...


 kırmızı meyvalı bar... 

kakao shake...


 Bodykey anlık yemek ve içecek atıştırmalıklarından hem enerji hem lezzet ;

Sıcak yaz günlerindeki soğuk sıvı gıda tüketimi ihtiyacına yanıt veren Bodykey toz karışımları,  vanilya veya kakao alternatiflerinden oluşuyor. Yarım yağlı sütle karıştırılarak tüketilmesi önerilen bu karışımlar, kilo kontrolünü sağlarken; aynı zamanda günün her saati zevkle tüketilebilecek lezzetli birer alternatif sunuyor. Besleyici içerikleri ile öne çıkan Bodykey barları da hareket halindeyken bile kilo kontrolü programına bağlı kalmanın en kolay ve hızlı yolu olurken, vücut için gerekli enerjiyi de sağlıyor. Bodykey barları kırmızı meyve ve çikolata aroması alternatiflerinden oluşuyor. 

Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.