LAVERA BASIS SENSITIV SERİSİ (Organik Shea Yağı ve Organik Badem Yağı)

Lavera ile tanışmam Beauty Eurasıa 2014 fuarında oldu reçellerim. İlk uğradığımız standlardan birisiydi, bizimle o kadar ilgilendiler ki ürünlerinden iki tanesini hediye ettiler. Onlara teşekkür etme fırsatım olmamıştı buradan kendilerine kocaman teşekkürlerimi yolluyorum.Bizlerinde bu güzel organik bakım ürünlerini deneme fırsatımız oldu, Lavera nın Basıs Sensitiv serisi misler gibi kokuyor:)
 Lavera 1975 yılında araştırmalara başlamış olup, 1987 yılından bu yana çeşitli ürünler üretmiş, çeşit skalasını günden güne genişletmiştir.
Basıs Sensitive serisi Organik Shea ve Badem yağı içeriyor...Kuru ciltler için ideal...
El kremi; 
Organik Shea Yağı ve Organik Badem yağı içeriyor, elinize sürdüğünüz andan itibaren yumuşaklık hissi gün boyu size eşlik ediyor.


Soft Krem;
Organik Shea ve Badem yağı içeriyor. Yoğun bir bakım sağlarken, kuru cildi korur ve yeniden pürüzsüz yapıyor. Hem yüzde hemde vücutta kullanılabilir. Yağlı olmasından dolayı ufacık bir miktar yetiyor ve ipek gibi yapıyor:) Kokusu harika uzun süre elden ve tenden çıkmıyor:)Laverayı yakından takip etmek için facebook sayfasını ziyaret edin..

Mutlu, Organik, sağlıklı günler olsun reçellerim...
sevgiler...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.