REÇELİM ESSTANBUL DA PERVİN BULGAK İLE GÜZELLEŞTİ:)

Merhaba reçellerim geçtiğimiz cuma günü sevgili Makyajlı kareler ile Pınarla hayat ve Hüzün sarısının etkinliğinde bize verilen cilt bakımı için Esstanbul a gittik. Sevgili Pervin Bulgak bizi o kadar güzel karşıladı ki güler yüzüyle kalbimizi fethetti:)) Bize merkezlerini gezdirdiler bir çok yenilik var merkezlerinde ve bir çok makineyi bünyelerinde barındırıyorlar. Teknoloji yi yakından takip edip gerekli düzeltmelri her daim yapmaya hazırlar. Disiplinli ve çalışkan kadrosuyla müşteri ağlarını her gün genişletirken bütün bunları kalitelerinden asla ödün vermeden gerçekleştirmek te birinci hedefleri.
Bir çok uygulama mevcut Esstanbul da..
Tüm bunları Esstanbul da bulmanız mümkün. Artıuk yaşlanmak, kilo almak bir sorun değil Esstanbul sizlere gerekli çözümleri buluyor ve uyguluyor:))
1 saat 15 dakika süren harika bir cilt bakımı yaptırdık. Aşama aşama karelerden görüleceği gibi temizleme, peeling, buhar, anti aging, tonikleme, vitaminleme, ve maskeleme süreçlerinde oluşan muhteşem bir bakımdı..


Pervin hanım bize merkezi gezdirirken:))

Merkezden kareler...Pervin hanımla foto çekilmeden olmazdı:)

Cilt bakım uzmanımız sevgili Nil...

Bu da şımaran reçel:)

Cilt bakım odamızdan kareler...

Birimiz birimizi beklerken Pervin hanım bize 30 dakikalık Lenf Drenaj sundu Muhteşem bir deneyimdi. Tüm kan dolaşımımın hızlandığını şişliklerin indiğini hissettim:))

Bu kapsüller A,C,F vitaminlerinden oluşan vitamin cildimize teneffüs edince cildin canlandığını ve gençleştiğini hissetmemek imkansız:))

 Esstanbul çalışanlarına, Pervin hanıma,  herkes o kadar ilgiliydiler ki herkese ayrı ayrı kocaman teçekkürlerimi sunuyorum.  Eğer Cilt bakımı düşünüyorsanız bu sıralar, burası harika bir merkez sonsuz güvenebilirsiniz muhteşem güzellikler için ziyaret edin reçellerim.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.