Giymediğiniz Kıyafetleri ModaStil ile NAKİTE Çevirin...

Reçellerim size harika bir haberim var, kullanmadığınız, aldığınız ama sonradan beğenmediğiniz, kilo alıp içine sığamadığınız:), asla giymediğiniz kıyafetleri, dolapta bekletmeye son!!! artık onları satıp nakite çevirebilirsiniz. Bunun için ModaStil sizlere harika bir çözüm sunuyor, gelin bu hikayeyi birlikte okuyalım aşağıda Size ModaStil in hikayesini anlatıcam...


ModaStil.com tamamen kendi ihtiyaçlarımdan ortaya çıkan bir fikir olarak doğdu, olgunlaştı ve 2014 Ekim ayında sizlerle buluştu. 

Her bayanın bir iki kez giydiği veya hiç giymediği ama dolabında aylarca yer işgal eden kıyafetleri mutlaka vardır. Ama yine de hiç giyecek kıyafetimiz kalmamıştır:) Yenilerini aldıkça dolap dolar taşar, aradığımızı kolay kolay bulamayız. Ne giysem derdi hiç bitmez. Ben de aynen böyle hissettiğim bir gün bütün giymediğim kıyafetleri ayırdım. Bir zamanlar yüklü miktar ödeyerek aldığım markalı ceketler, gece elbiseleri, bluzlar, çantalar... Aklımda kaldığı kadarıyla tüm bu kıyafetlere harcadığım bedeli hesapladım. Ve kendim bile inanmakta zorlandım. Yaklaşık 20.000TL’lik bir servet aslında dolabımda yatıyor. 


Giymediğim kıyafetleri nakite çevirip yenilerini alsam süper olurdu diye içimden geçirdim. Geçirmekle kalmayıp hemen işe koyuldum. Kişisel blog olarak açmış olduğum Modastil.com’u, giymediği kıyafetleri satışa sunmak isteyen bayanlara hizmet edecek, aynı zamanda markalı ürünleri ucuza alma imkanı sunacak bir site olarak devam ettirme kararı aldım. Hep beraber aynı heyecanı hisseden bir ekiple yoğun bir çalışma dönemi sonunda ModaStil.com'u yayına açtık ve siteyi açarken önce kendi dolaplarımızı ModaStil kullanıcısı altında satışa sunduk. Boşalacak dolaplarımızı yeniden doldurmak için de sizlerin satışa sunacağı kıyafetleri dört gözle bekliyoruz.Hazırlık aşamasında geçici bir süre ile kapanan Blogumu merak edenler, sosyal medyadan bana ulaşıp ne zaman tekrar yayına gireceğini soranlar için; blogumun yeni adresi
Tüm bayanların ortak sorununa çözüm olacak ModaStil.com sitesinden hepinize kucak dolusu sevgiler!
Sizin dolabınız, bizim dolabımız...

Evet reçellerim harika değil mi?? artık kıyafetlerinizi değerlendirebilceğiniz bir fırsat var haydi şimdi kıyafetlerinizi ayırın, eleyin, satın kazanın:))

Hepinize bol kazançlı günler diliyorum:))

5 yorum:

reyhane dedi ki...

Merhaba, hayırlı olsun,peki şartlar nedir? Hangi şartlarda kıyafetlerimizi koyabiliyoruz sitenize?

Yasemin Kokulu Bir Hayat dedi ki...

ne guzel bir siteymis canım:)
ödülledim seni bu arada sevgiler

hayatreceli dedi ki...

@reyhane canım sitelerine girip bakabilirsin sitenin linki yazıda mevcut:)

@biricitimm canım bakıcam en kısa zamanda çok teşekkür ederim:))

Unknown dedi ki...

link'e tıklıyorum ama açılmıyor neden

hayatreceli dedi ki...

@cerencim evet bir sorun oluşmus düzelttim tekrardan bakabilirsin:))sevgiler.

Blogger tarafından desteklenmektedir.