Artık Her Adımınızda Kendinizi Güzel Hissedeceksiniz!

     
Geçen gün Instagram'da rastladım. Size yeni keşfettiğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Ürünün adı Scholl Velvet Smooth Express Pedi
Elektronik ayak törpüsü olarak geçiyor. İnternette araştırmaya başladım ve harika yorumlar okudum. Hatta bu ürün için güzellik ürünleri satan mağazalarda kuyruklar olduğunu gördüm.
Güzelliğime önem veren biri olarak, ayak güzelliği de benim için çok önemli, bu yüzden bu ürün oldukça ilgimi çekti. Scholl Velvet Smooth Express Pedi daha ilk dokunuşta ayaklardaki...
sertleşmiş deriyi yok ediyormuş.
Kullanımı da bir o kadar kolaymış! Edindiğim bilgilere göre; ucundaki özel döner başlık 360 derece dönebiliyor. Ayağınız kuru iken uyguluyorsunuz ve ayağınızın her noktasına kolayca ulaşıp, ayaklarınızı ve özellikle topuklarınızı, sertleşmiş deriden bir dokunuşta arındırıyor. Üstelik çok da güvenli. Scholl Velvet Smooth Express Pedi fazla bastırıldığında kendisini otomatik olarak durduruyor.

Ayak bakımı için artık evinizde kendinize birkaç dakika ayırmanız yeterli. Sonrasında ayağınızda kadife yumuşaklığı sizleri bekliyor. Siz de her adımınızda kendinizi güzel hissetmek istiyorsanız, Scholl Velvet Smooth Express Pedi’yi mutlaka denemelisiniz.
Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

5 yorum:

Hayatimakyajla dedi ki...

Mutlaka deneyeceğim harika gözüküyor

bademlebuduk dedi ki...

pille mi çalışıyor acaba?

hayatreceli dedi ki...

@Ebru cuğum kesinlikle beğeneceksin:)

qbademle budukçuğum şarjlı pil ile çalışıyor:)

sevgiler...

Şebnemle Dikiş dedi ki...

Şarjlı pille çalışması çok avantajlı. Her evde olması gereken bir ürün. Tavsiyeniz için teşekkürler. Sevgilerimle...

hayatreceli dedi ki...

@şebnemcim kesinlikle yumuşacık ayaklar kaçınılmaz bu ürünle, sevgiler teşekkürler:)

Blogger tarafından desteklenmektedir.