The Body Shop'ta Kış İndirimi!

İlhamını doğadan alan The Body Shop, büyük kış indirimine başladı. Tüm mağazalarında geçerli %50’ye varan indirim ile renkli yapıları, bağımlılık yapan içerikleri ve enfes kokuları ile kendine hayran bırakan The Body Shop ürünlerine şimdi sahip olabilirsiniz.

Ocak ayı boyunca tüm The Body Shop mağazalarında geçerli olan büyük indirim ile soğuk havalara cilt bakımınız ile karşı koyun. Vücut bakım ürünlerinden parfümlere kadar birçok ürünün 9.90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulduğu özel günlerde vazgeçemediğiniz ürünlere %50’ye varan indirim ile sahip olma fırsatını kaçırmayın! 
The Body Shop Hakkında
Dünyaca ünlü cilt bakımı ve güzellik markası  The Body Shop sosyal hayat, çevre ve insan haklarına karşı olan duyarlılığı ile farklı bir konuma sahip. The Body Shop, çevreye ve insan haklarına duyarlı, ihtiyaç sahibi toplumlarla ticaret ilişkilerini geliştiren, kozmetik endüstrisinde hayvanlar üzerinde yapılan testlere karşı çıkan, hem çalışanlarını hem de müşterilerini bilgilendirerek farkındalık ve toplumsal duyarlılık kazandıran bir markadır. The Body Shop, hayvanları denek olarak kullanmanın gereksiz ve acımasız olduğuna inandığından, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor. “Kendine güven, bireysel özgürlüğe giden çıkış kapısıdır” diyen The Body Shop, müşterilerine ve çalışanlarına sağlık ve zindelik ideolojisini aktarıyor. 1988 yılından bu yana insan haklarına saygılı olmayı en önemli kurumsal prensiplerinden biri haline getiren The Body Shop, dünyayı korumanın gerekliliğini de savunuyor. Bundan yirmi beş yıl öncesinde başlattığı Adil Yerel Ticaret programı ile küreselleşmenin olumsuz etkilerinin en aza indirilmesini hedefleyen The Body Shop, bu program çerçevesinde dünya üzerindeki yirmiden fazla ülkede zor şartlarda yaşayan topluluklardan doğal içerikler, aksesuarlar ve hediyeler satın alıyor.
65 ülkede 2600’dan fazla mağazası bulunan The Body Shop Türkiye’de Shaya Mağazacılık A.Ş. tarafından temsil edilmekte olup İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Kayseri’de olmak üzere toplam 33 mağazasıyla hizmet vermektedir.

The Body Shop Türkiye’ye ulaşmak için:
 http://www.instagram.com/thebodyshoptr

İndirimden harika şeyler kaptığınız günler dileğimle:)

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.