Shiseido'dan Yepyeni Bir Teknoloji; Etkisi Su İle Artan Özel Güneş Kremi Serisi

Yaz gelmeden şimdiden güneş kremlerimize karar vermek gerekir sevgili reçellerim işte size bunun için harika bir ürün tanıtıyorum. Suya girince çıkan, sıyrılan kremlerden şikayetçi olanlar, işte bu kremler suya girdikçe etkiye giriyor gerçekten şaşırtıcı değil mi?  o zaman haydi tanıyalım:)


 Kozmetik dünyasının dev markalarından Shiseido, güneşin zararlı etkilerine karşı yepyeni bir seri geliştirdi. Cilt  su ile temas ettiğinde etkisi artan yeni seri,  suya dayanıklı özel formülü ile cildi UVA&UVB ışınlarına karşı koruyor.

Her yaştan cildin ihtiyaçlarına özel ürünler hazırlayan Shiseido, su ile temas ettiğinde  koruma etkisi aktif hale gelen yepyeni bir teknoloji ile bir ilke daha imza attı :Wetforce
Deniz suyu,havuz suyu ve ter SPF korumasının baş düşmanıdır.Shiseido güneş koruma kategorisinde formülünü güçlendirerek, hem suyun içinde hem de dışarıda aktif koruma sağlıyor. Wet Force Expert Sun Aging Cream SPF30, Wet Force Expert Sun Aging Cream SPF50 ve Wet Force Expert Sun Aging Protection Lotion SPF50+ ürünlerinin yer aldığı yeni serinin etkisi cilt su ile temas ettiğinde artıyor.   Cildi güneşten korurken aynı zamanda anti aging etkisiyle yaşlanmaya karşı da savaşan seri, yapışkanlık hissi vermeden cildi nemlendiriyor. Tercihe göre, sadece yüz veya yüz ve vücut için kullanılabilen güneş koruyucuları su ve terle birleştiğinde SPF koruma daha da etkili hale geliyor.


Ürünlerin fiyat bilgisi
Expert Sun Aging Protection Lotion Plus SPF 50 & SPF 30 : 125 TL
Expert Sun Aging Protection Cream Plus SPF 50 & SPF 30 : 115 TL
yakından bakmak için 

Sağlıklı mutlu günler dileğimle sevgiler... 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.