Gizem ve Birgün'le Bahara Merhaba Kahvaltısı...

İyi akşamlar sevgili okuyucularım mutlu bir akşam sizlerin olsun. Gerçi akşam bitiyor artık birazdan yataklarımızda uykuya dalacağız. Ben düzenli uykudan yana olduğum için en az 7 saat uyumaya dikkat ediyorum. 
Geçtiğimiz hafta sonu yine çok güzel bir etklinlikteydim Taksim de Tutto cafe de bloggerlar buluştuk. Sevgili Gizemin saksısı ve Acemiden bizleri bir araya getirdi ve harika bir gün geçirdik.
Bu özel güne yine çok özenerek hazırlandım. Seçtiğim renkler limon küfü sarısı ve siyah seçtim. bakır, altın, gümüş zincrden oluşan kolyemi taktım. Makyajımda ise bakırlar, sarılar tercihimdi.Gittiğimizde harika bir masa bizi bekliyordu. Adımızın yazıldığı yaka kartları, kurabiyeler,çok cici bir nar mum,  harika bir küçük saksı çiçeği vardı. Adımıza ait kitap ayıraçlarını aşağıda ki  resimlerde göreceksiniz:))

saksı çiçeği

Nar mum

Kurabiyeler


Hepimiz toplanmışık hiç özçekimsiz olur mu? tabiki olmaz o gün yeni bloggerlarla tanışmak harikaydı. Farklı yüzlerle tanışmak acayip keyif verdi. Mutluluk gözlerden bellidir adlı çalışmam:))


Harika bileklikler hazırlamışlar bizlere hepimiz taktık ve ben o anı kareledim. 
Nasıl çok cici değil mi? bayan dendi mi? akla ilk gelen renktir pembe ve bileklikler çok olunca nasıl da güzel durdu:))


Vee Gülşahın Sihirli Değneği bizlere adımıza özel kitap ayıraçları hazırlamış. Etkinliğin en özel hediyesiydi bana göre ve ben sürekli taşıyacağım, kullanacağım.. teşekkürler.
 

Etkinlikten kareler...
 


Harika cupcake lerimiz vardı. Hemen açıp yedim:) çikolatalı üzeri makyaj ürünlerinin olduğı bloggerlara yakışan türdendi. Bana üzeri rujlu cupcake düştü. Ben kekini yedim rujun kendisi fotoğraf aksesuarı odu:)
 

Vee pastamız içi çilekli, muzlu, çikolatalıydı ve harikaydı koskocaman bir dilim götürdüm. Pastanın üzerinde ki bahar dallarına konmuş kuşlara aşık oldum. Tam bir bahara merhaba partisine yakışır bir pastaydı:)
 

Etkinliğin sahipleri Gizemin saksısı ve 1acemiden pastalarını keserken:)


Etkinlikten harika hediyelerle döndük. Çok güzel şeyler hazırlamışlar bizim için hemen topluca bir fotoğraf çektim tabiki tek tek tanıttığım bir post gelecek:) 

Etkinliğin bloggerları herkes birarada bir foto almadan olur mu? olmaz hepsini tek tek sevgilerimi yolluyorum buradan çok tatlı bir gündü...:)

 
Yeni bir etkinlikte tekrar buluşmak dileğiyle sevgilerimle esen kalın:)

2 yorum:

E-ticaret dedi ki...

takipteyiz. :)

Gizemin Saksısı dedi ki...

Ellerine sağlık tatlım :) ne güzel fotoğraflarımız var ya :) öperim çok, görüşmek üzere

Blogger tarafından desteklenmektedir.