İlknurun Dünyası ile #Biota Lansmanı

İyi akşamlar sevgili reçellerim. İşten gelmiş yorgun olan herkese selam olsun:) Bu akşam keyifli bir akşam en azından ben öyle hissediyorum. Geçtiğimiz hafta sonu harika bir lansmana gittim. Sevgili blogger arkadaşım İlknurun Dünyası nın davetiyle harika ürünleri olan Biota markasının lansmanında yer aldım. Çok keyifli bir gün geçirdik. ve yepyeni ürünlerle tanıştık. blog arkadaşlarımı görmek ayrıca çok keyifliydi..

Lansman için özel hazırlandım tabi ki, lansman reçelimi böyleydi..


Queen Hotel Spa da bizleri harika ağırladılar, özel ikramlar eşliğinde içeceklerimizle güzel bir tanıtım geçirdik. Masalarımızda özel çok cici şekerlemeler vardı. İçerisinde lokum ve bade şekerinden oluşan külahları çok sevdim.


Ve adımıza özel çerçeveler masalarımızda yerini almıştı. Bu çok özel hediyeler için İlknurun Dünyasına kocaman teşekkürler. Sevgili blog arkadaşım kendi gibi değerli bir hediye verdi bizlere.

Biota lansmanında her kesime hitap eden ürünleri tanıdık. Bebek ürünleri, cilt bakımı, hijyen ürünler, saç bakımı, vitamin destek gibi çeşitli ürünleri tanıma ve deneme fırsatı yakaladık.

Özçekimsiz lansman olur mu? olmaz tabi ki her yerde itinayla çekilir:)

Sevgili Ebrashca ve Beyaz madam ile karşılaşmak çok güzeldi bol bol sohbet ettik hasret giderdik.

Reçelim:)

Blogger dostumuz İlknurun Dünyası açılış konuşması yaptı. Bizlere teşekkür ederken bende hemen kareledim

Her bir ürünü ayrı ayrı uzmanlar tanıttı bizlere. Prebiyotik pedlerden. saçı hızlı uzatan şampuana, bebekler için özel şampuanlar, cilt bakım kremleri hepsini tek tek dinledik. Arge aşamalarından nasıl geçtiğini ve özenle hazırlandığını öğrendik.

Lansman sonunda karaoke yaptık. Bağıra bağıra şarkı söyledik. İşte o aralardan bir an Sevgili Pinky Fashion, Beyaz Madam ve ben :))

Sığan sığmayan herkes bir arada bazılarımız eksik ama çoğumuzu görebiliyorsunuz. Blogger olmak çok keyifli çünkü böyle güzel arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Lansman bitiminde bizleri çok cici sepetlerle uğurladı Biota çok güzel hediyeler hazırlamış bizlere her ürününden koyarak bizlere bakım sepeti hediye ettiler. Ürünleri kullanmaya başladım. Kullandıkça fikirleirmi ve önerilerimi değerlendirmelerimi yazacağım.

Eğlenerek, dinleyerek harika bir lansman gerçekleşti. Yeni ürünleri tanımak, blogger dostları görmek ve hediyeler almak çok çok keyifliydi. Otel ve biota ya aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz.

Daha bir çok lansmanda buluşmak dileğimle.
Sevgiler...


3 yorum:

dilekce54.blogpot.com dedi ki...

Siz çok güzelmişsiniz :) Çok keyifli olmuş keşke ben de sizlerle tanışabilsem bu tarz etkinliklerde.

ilknurundunyasi dedi ki...

canım benim harika bir gündü, iyi ki geldin yazın için de teşekkürler.

hazalın renkli dünyası dedi ki...

merhaba bloğunuzu keşfettim ve takibe aldım bende beklerim esen kalın:)

Blogger tarafından desteklenmektedir.