AVON 3D Dolgunlaştırıcı Ruj ile Dolgun ve Çekici Dudaklar

Mutlu pazarlar,  sizlere #renginibul etkinliğinde bizlere hediye verilen Avonun yeni rujlarını anlatmak istiyorum. Bu rujları ilk geldiği günden beri kullanmaya başladım, ilk sürüldüğünde dudakları kaplıyor ve sanki dudağınızda hafiften şişme etkisi yapmış gibi bir his veriyor. renkleri harika ve seçeneği çok ve kalıcılığı 2 saat kadar kalıyor, arada tazelemek gerekiyor. Şimdi aşağıda bu rujları daha yakından tanımanıza yardımcı olacak bilgiler vereceğim.

 Dolgun dudaklar herkesin rüyasıdır. Türkiye’nin 1 numaralı* makyaj markası AVON, Yeni 3D Dolgunlaştırıcı Ruj ile dolgun, pürüzsüz ve belirgin dudaklara kavuşma imkanı sağlıyor. Dudakların 2 haftada %35’e** kadar daha dolgun görünmesini sağlayan AVON 3D Dolgunlaştırıcı Ruj 15 farklı renk alternatifi sunarken retinol ve kolajen de içeriyor.


AVON Saç ve Makyaj Artisti Gökhan Yalçıner bu sene makyaj trendlerinden birinin dolgun görünümlü dudaklar olduğunu ve zengin renk seçenekleri ile mükemmel görünümün sırrının AVON 3D Dolgunlaştırıcı Ruj serisinde olduğunu belirtiyor.
Dudaklarınızı daha dolgun gösteren AVON 3D Dolgunlaştırıcı Ruj, saten dokulu özelliğiyle dudaklarınızda daha belirgin ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Kiraz tonlarından kızıl kahveye, fuşyadan şeker pembesine kadar 15 farklı renk seçeneğiyle makyajdaki son trendleri yansıtıyor.

AVON 3D Dolgunlaştırıcı serisi çift dolgunlaştırıcı formülünde retinol ve kolajen içeriyor. 2 haftada dudakların %35’e kadar daha dolgun görünmesini sağlıyor.

 
AVON 3D Dolgunlaştırıcı Ruj, kampanya fiyatı: 12,95TL.1 yorum:

audrey dedi ki...

yeni denedim hakikaten güzellermiş .-))

Blogger tarafından desteklenmektedir.