Loreal Elseve Mucizevi Saç Bakım Yağı


Lorealin ürünlerini daima sevmişimdir, ne kullandıysam bana hep iyi geldi şampuanları, cilt kremleri, makyaj malzemeleri, saç boyaları ve şimdi de yağları, Loreal Elseve Mucizevi Saç Bakım Yağı sanki saçımı onarmak, iyileştirmek ve bakımlı güzel saçlara kavuşayım diye yaratılmış:) Loreal in her ürünü çok ciddi araştırmalar sonucu yapılıyor belki de o yüzden memnun kalıyorum, sorununuzu tam olarak çözdüğünüzde karşılık gelen Loreal ürününden memnun kalmamanız imkansız gibi sanki. Bilmiyorum belkide bana öyle geliyor her kişinin memnun kalma durumu tabi ki farklılık gösterebilir.

Değerli 6 mucizevi Çiçek özlerinin yağlarını içinde barındıran saç bakım yağını ben duştan sonra saçımın tamamına yedirerek kullanıyorum. Ama bazen gün içinde sabahları saçlarımı yatıştırmak ve parlatmak içinde kullandığım oluyor. Kokusu değişik ama kötü değil iki pompa sıkıyorum avucumun içine iki elimi ovuşturuyorum ve tüm saçımı şekil verir gibi hareketlerle yağlı yediriyorum. Duştan sonra sürülen yağ saçları yumuşatıyor, hacım veriyor ve parlatıyor bakımını hiç söylemiyorum saçlar bakımlı boyalı ise renginizin parladığı saçlar oluyor. Resimdeki şişe dibinde kalmış durumda bitti yani. Hemen yenisini alacağım:) Bu sefer boyalı saçlar için olanı da varmış onu alacağım bun alırken onu bilmiyordum.

Her koşulda saçınıza bakım yapan bir ürün istiyorsanız mutlaka deneyin derim. Özellikle önümüz yaz saçlarınız deniz, kum, güneş derken yıpranacak Loreal Elseve Mucizevi Bakım Yağı imdadınıza koşacak:) Ben çok severek kullanıyorum. Bazı sitelerde saçların çok yağlı durduğu ile ilgili bilgiler okudum ben öyle bir sorun yaşamadım. Aksine saçlarımı parlattı ve canlı gösterdi. Eh ne diyeyim her kişide farklı olabiliyor. 

Loreal ürünlerine yakından bakmak için tıktık..

Argan yağı da saçlara iyi geliyor benim moshos gsrden argan saç bakım yağı yazımı okuyabilirsiniz.

3 yorum:

Aşk-ı Şeker dedi ki...

Merak ettim bende deneneceğim

hayat reçeli dedi ki...

mutlaka denemelisin:) sevgiler.

kirmizikelebeğingünlüğü dedi ki...

Saç rengimi değiştirdiğim için saçlarım yıprandı.Yazınızı okuduktan sonra denemeye karar verdim. Blogunuzu takibe aldım.

kirmizikelebegingunlugu.blogspot.com.tr/

Blogger tarafından desteklenmektedir.