Phyto-Vıta Kiwi Gece MaskesiMerhaba reçellerim sizlere bugün harika bir maskeden bahsedeceğim. Rengini Bul etkinliğinde Limonian tarafından bizlere hediye edildi. Kore ürünlerini merak edenler için bu maskeyi anlatmak istiyorum Phyto-Vıta Kiwi Gece Maskesi cildinizi gece boyunca besleyen derinlemesine bakım yapan bir maskedir.
İlk başta biraz tereddüt ettim kullanmadan önce biraz araştırdım. Gördüm ki maskenin cilde etkisi güzelmiş. denemeye karar verdim, yapısı puding gibi hafif şeffafımsı sürüp yatıyorsunuz adı maske ama yıkanmıyor. Krem gibi uygulanıyor gece boyunca ciltte kaldığı için maske denmiş. Bren cildimde etkisini şöyle anlatabilirim cildimi yumuşatıyor, çok berrak bir cilt yapıyor mu? hayır ama kadife gibi bir cilt ile uyanmak güzel oluyor.


Cildi beslemek ve ince kırışıklıkları gidermek için bir krem arıyorsanız Kiwi Red'i tavsiye ediyoruz. Kiwi Gece kremi %79,8 Phyto-Vita içerir. Phyto Vita'da bulunan bol vitamin, mineral ve enzimler sayesinde cildi besler ve gerginleştirir. Bir gecede farkını hissedin. (Dermatolojik etkinlik testi yapılmıştır.) KULLANIM Yatmadan önce yüzünüze uygulayın. Ürünün hijyenli korunması için içindeki kaşığı kullanın. Durulamayın. Sabaha kadar cildinizi besler ve nemlendirir.

Farklı bir şey denemek istiyorsanız bir bakın derim. Maskeler cildimizin en öenmli yardımcılarıdır. günlük bakımını yaptığımız gibi mutlaka ara özel bakımlar yapmalıyız. Ben bu ara sivilce problemimden dolayı kil maskelerine taktım Moshos garden ın lavantalı kil maskesi ni okumak isterseniz tıktık..

Güzellik kadının içindedir. önemli olan bu iç güzelliğiyle dış güzelliğini birleştirmektir. 
sevgiler...


3 yorum:

audrey dedi ki...

nem maskesi olarak 2-3 günde bir kullanıyorum ben çok beğendim güzel parlak bir cilt veriyor bence..

Unknown dedi ki...

Ben de düzenli kullanıyorum canım, verdiği yumuşaklık hissi güzel :)

Unknown dedi ki...

İçeriği güzelmiş, deneyebilirim :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.