08 Mart Dünya Kadınlar Günü Kelebek Kadınlar Etkinliği


Merhaba güzellerim geçtiğimiz haftalarda katıldığım canım arkadaşım Şerife'm Beğendim Paylaştım bloğunun sahibesinin düzenlediği 08 Mart dünya kadınlar günü kelebek kadınlar etkinliği nin  detaylarını bugün vererek anlatacağım. Ogün harika bir gün geçirdik ve eğlendik otelimiz Ramada İstanbul Asia bizleri çok güzel ağırladı. 
Güleryüzlü, misafirperver personeli ile benden 10 puanı aldı:)

Ramada İstanbul Asia nın modern ve yüksek konfor olarak teknolojik standartlara uygun tasarlanmış 5 farklı tasarımıyla 80 odası bulunuyor. 4 adet toplantı salonu sizlere en özel günlerinizde ve iş toplantılarınızda eşlik etmek için tasarlanmış. Konumu gereği tercih edilen bir otel,  Ramada Asia metrobüse yakınlığı ile ulaşım rahatlığı mevcut. Harika bir restauranta sahip hafta içi ve hafta sonu sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini tercih edebilirsiniz. Hafta sonu kahvaltı: 07:00 - 10:00 arası, hafta sonu 07:00 - 11:00 arası açık büfe şeklinde yiyebilirsiniz.

Ogün masalarımız harika süslenmişti, panolar, konuşma balonları, adımıza özel kartlar hepsi çok şekerdi bu tatlı emekler için şirin partilere kocaman teşekkürler.

Benim kartım:)

Birbirinden değerli sponsorlarımız vardı o gün geniş bir alana yayılmış bizleri bekliyorlardı. Bende o görüntüyü çekmeden edemedim işte harika sponsorlarımızın toplu halde fotoğrafları.
Herbir sponsorun örneğinin açıldığı masada sponsorları daha yakından inceleme fırsatımız oldu:)Canım arkadaşım etkinliğin sahibesi Şerife'mle, o gün çok tatlı ve şıktı arkadaşım tacından, elbisesine kadar tam bir kelebek kadındı. 
Ben de o gün jean ceketle, tül eteği birleştirerek değişik bir kombin yaptım:)

Etkinliğin başlamasına dakikalar kala...


Pastamız etkinliğin konseptine günün anlam önemine çok uygundu pastamızı yapan 
Pasta Sanatı akademi ye çok teşekkürler. Çok lezzetli bir pasta yedik:)

Günün renkleri pembe ve mordu bende tırnaklarımı o renklere boyadım.

O gün bizlere enfes bir müzik ziyafeti çekti Ritim art topluluğu harika bir performans eşliğinde coştuk eğlendik dayanamayıp piste fırladım dans ettim:) 

1990’lı yılların başlarında müziğe başlayan ve uzun yıllar Okay Temiz’le birlikte çalışan Mustafa Kemal Çokşen 2001 – 2007 yılları arasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde (MSM) perküsyon eğitmenliği vermiş, sanat merkezi bünyesinde kurduğu ritim topluluğuyla bir çok konsere imza atmıştır. M.S.M. Tiyatrosu’nun 2006–2007 sezonunda sahneye koyduğu “Tuhaf Bir Aile” adlı oyunun ritim koreografisini hazırlayıp öğrencileri ile birlikte 52 gösteri boyunca canlı performans gerçekleştirmiştir. Müzik dışında 2004 yılında, 17 Ağustos depreminde yaşadıklarını ve yapılan çalışmaları kaleme aldığı “Çadırkent Günlüğü” adlı kitabını yayınlayan Çokşen halen müzik hayatına kurduğu RitimArt Perküsyon Atölyesinde RitimArt Elegance Orkestra, RitimArt Balkan Orkestrası, DJ&Perküsyon performansları ve RitimArt Latino, RitimArt Davul Şov, RitimArt Varil Şov gibi değişik perküsyon çalışmaları ile devam etmektedir.
Organizasyonunuzda olmasını istediğiniz parçaları siz seçiyorsunuz ve ücret belirleniyor. 
Atölyeleri var orada çeşitli eğitimler alabiliyorsunuz. Yapılan çalışmalar şu şekilde;

Mustafa Kemal Çokşen yönetiminde farklı seviyelerdeki katılımcılarla yapılan toplu ve birebir çalışmalarla ritmi hayatının bir parçası haline getirmek isteyen her yaşta insan RitimArt Perküsyon Atölyesi’nde bu amacına ulaşabilmektedir. Farklı enstrümanların kullanılma imkânı sağlandığı atölyemizde her türlü çalış tekniği hakkında bilgi verilmekte olup RitimArt üyeleri zaman sınırı olmaksızın kendi ortak ritimlerini ortaya çıkarabilme imkânı bulmaktadırlar.
  • El, Kol ve Vücut duruş pozisyonları
  • Temel Ritim Vuruşları
  • Makam ve şarkıların ritim ile çalınması
Grubu yakından tanımak için tıktık..

Nasıl coşkulu ve eğlenceli değil mi?:)Sponsorlarımız geldikçe her birini yakından tanımak için tek tek ambalajlarından çıkarıp baktık. O anlarda karelenmiş olmak beni çok mutlu etti.Elimde Thalia sabunu  arkadaşım İremcimle.

Hicoliveoil yağlarından gelen Zeytinyağ şişesi ve ben:)

Milkshake köpüğünü görünce poz verdim dayanamadım:) tüm bu sponsorlar tek tek ayrı postta anlatılacak reçellerim..

Sponsor yetkilileri ürünlerini bizlere tanıttı anlattı..Revox şampuanlarını tanıdık..

O gün shape master güzellik merkezinden Nilgün hanım 3 kişiye cilt bakımı hediye etti, bana çıkmadı ama fiyatlar hgakkında bilgi edindik.
..
Etkinliğin sonunda otelimizin müdürü ile bir resim çekildik. Bizlere çok tatlı hediyeler verdi kendisine buradan kocaman teşekkür ediyorum. 
Otelin konforu ve misafirperverlikleri için de ayrıca tebrikler..

Son bir kare tüm bloggerlar bir arada harika bir günün ardından yüzlerde gülümseme ile resimlendik... çok çok keyif aldığım bir gün oldu.  Canım arkadaşım Beğendim Paylaştım bloğunun sahibi Şerife'ye  çok teşekkürler bizlere böyle güzel bir gün yaşattığı için...
 Etkinliğe katılan blogger dostlar;

Bir sonraki postum sponsorlarimiza ait olacaktir tekrar buluşmak dileğimle sevgiler.

1 yorum:

audrey dedi ki...

çok güzel bir gün oldu Şerife'nin konuşması da şahaneydi :-))

Blogger tarafından desteklenmektedir.