Essence Sivilce Karşıtı BB Cream


Merhaba hava mis güneş çıkmış en gizli kalmış yerlerden inadına ısıtıyor sanki umutları ümitleri:) Korumalı bir BB krem zamanı şimdi hemde şöyle sivilce yapmayanlarından, işte size önerim Essence Sivilce Karşıtı BB Cream Ben son zamanlarda sivilce problemi yaşıyorum. Kullanacağım tüm kremleri dikkatlice inceliyorum özellikle yağlı ciltlere uygun olmasına ve akne oluşumuna olanak vermemesi benim için en önemli faktör.


Ciltte ki kusurları kapatması çok fazla değil ve cilde verdiği aydınlık görünümü tek geçerim. Daha önce bir etkinlikte gelmişti bu BB çok memnun kalmıştım. Bitince hemen gittim aldım çünkü cildi aydınlatıyor ve renk tonunu düzenliyor. Bence BB krem için başarılı. Bugüne kadar kulladıklarımda sivilce problemi yaşadım ama bunda yaşamıyorum. 
Doğal görünümlü renkli kremin clearderm kompleksi ile ikili etkisi var: kusurlarla etkin ve hızlı bir şekilde savaşırken aynı zamanda sivilce ve kızarıklıklara kapatıcılık sağlar. İlgili bölgeye sürün ve nazikçe karıştırın ve sonra kusursuz cildinizin keyfini sürün. etkisi dermatolojik olarak onaylanmıştır.
Essence Gratis mağazalarında satılıyor oradan alabilirsiniz fiyatı 14 lira..
yakından bakmak için tıktık.
Daha önce Essence nin normal BB sini denemiştim okumak için tıktık.
Dermoskin in 5 i birrada BB kremini de okuyabilirsiniz.
Keyfiniz bol neşeniz daim olsun esen kalın..


3 yorum:

Pembe Dünyam dedi ki...

bi ara ben de kullanmıştım bu ürünü :)

Unknown dedi ki...

Ben de bu bb kremi çok severek kullanıyorum, bende de sivilce yapmadı hayret :)

hayat reçeli dedi ki...

bende çok severek kullanıyorum bu ikinci paket bitince yine alırım çünkü yüzümde verdiği aydınlığı çok seviyorum:))

Blogger tarafından desteklenmektedir.