Güvenli ve Konforlu Uçuşlar Uçak Biletiniz’de Sizleri Bekliyor

Dünyada pek çok havayolu şirketi ve online seyahat acentası yolculara hizmet vermektedir. Fakat bunlardan bazıları rahatlıkları ve güvenilirlikleri sayesinde diğerlerinden biraz daha sıyrılmaktadırlar. “Uçak Biletiniz” de kendi farkını ortaya koyan şirketlerden bir tanesidir. Her zaman her yere uygun fiyatlarla uçak bulmanızı sağlayan site arama panelleri sayesinde, seçtiğiniz ay ve günleri görüntüleyerek hangi gün, hangi fiyata, nereye uçuşlar gerçekleştiğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda ister ekonomi, ister premium isterseniz de business sınıflarında bilet bulabilirsiniz. Ancak bu farklılıklar sunulan hizmette ve oturulan koltukları etkilememektir.  Ekonomi sınıfında da seyahat etseniz, premiumda da etseniz yine de aynı kalitede hizmet almaktasınız. Biletler arasındaki fiyat farkı ise biletlerin uçuştan ne kadar önce alındığıyla alakalıdır. Bu nedenle erken rezervasyon fiyatlarda oldukça önem arz etmektedir.


Biletlerinizi alırken Yapı kredi World, Garanti Bonus, Akbank Axess Kredi ve İş Bankası Maximum kartlarınız ile 9 taksit seçeneğini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ya da 0216 999 61 62 numaralı çağrı merkezini arayarak biletlerinizi satın alabilirsiniz. Biletlerin oluşturulduğu tarihten itibaren 1 yıl içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Uçak Biletinizden biletinizi kredi kartı ile gayet güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.  Bu sitede dünya çapında uygulanan güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Şahsi veriler ve kredi kartı bilgilerinin gizliliği için en güvenli teknoloji kullanılmaktadır. Aynı anda çocuk, öğrenci, asker, yetişkin ve 65 yaş üstü kategorilerinde toplamda 4 yolcu için bilet alınabilmektedir. Eğer daha fazla sayıda yolcu ile uçuşunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız firma yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca eğer bir seferde birden fazla yere seyahat etmek istiyorsanız da bunun içinde çoklu uçuş seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.


Uçak Biletiniz havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırma hizmeti vermiyor. Bu site üzerinden sadece bilet satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, firmaların kampanya ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kampanya ve fırsat bilgileri de sitede sürekli güncellenmektedir. Kampanyalar bölümünden de size uygun bileti alabilirsiniz. Tüm hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz. Kaliteli, rahat ve konforlu bir uçuş gerçekleştirmek istiyorsanız erken davranıp biletlere bir an önce göz atmalısınız. Herhangi bir sorunuz olduğunda da firmanın müşteri hizmetlerinden beklemeden geri dönüş sağlayabilirsiniz. Ayrıca firma; Türk Hava Yolları, Onur Air, Pegasus, KLM, Sun Express, Anadolu Jet, Bora Jet, Atlas Jet, Air France, Lufthansa, Emirates gibi pek çok bilinen havayolu şirketleri ile de çalışmaktadır.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.