Lila Kutu da Selülit Derdine Son..

Önümüz Yaz ince kıyafetlerin vakti geliyor. Biz bayanlar en çok ta Selülit derdinden muzdaribiz, hiç hoşumuza gitmez o portakal kabuğu görüntüsü bir çok şey denemize rağmen çoğumuz bir türlü kurtulamaz bu dertten:) Lila Kutuda Selülit Derdine son ürünlerini bulabilirsiniz. Lila Kutu bir çok ürünü sizler için derlemiş toplamış size de seçmesi kalmış.
SELÜLİT BELASI:
Şu klasik tanım… Portakal kabuğu görüntüsü! Artık hepimiz biliyoruz ki, selülitin kiloyla hiçbir alakası yok. Selülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusu çevresinde oluşur. Yağ hücrelerinin arasında su toplanmasıyla meydana gelir. Düzensiz beslenme, stres, sigara tiryakiliği, aşırı alkol tüketimi vücuttaki kan dolaşımına zarar verir. Bu da vücudun su tutmasına sebep olur, dokulara daha az oksijen gider. 
Bisiklet, yürüyüş, yüzme… Selülitle savaş için bilinen en iyi egzersizler bunlar! Sadece ilgili krem ürünlerini sürüp sürekli piyasaya çıkan ilaçları kullanarak selülitten kurtulmak maalesef mümkün değil. Sürekli yağlı beslenmek selülitin ilk habercisi. Stres bile, vücudumuzdaki hormonal sistemi bozması sebebiyle, selülit oluşumunda etken olarak gösteriliyor. Tabii ki genetik faktörleri de unutmamak lazım, düzenli beslenen biriyseniz de başka bir nedenden basen ve bacak bölgelerinizde selülite rastlamak mümkün. 
Kan dolaşımını harekete geçirmek çok önemli. Dediğimiz gibi, önce hareket etmek gerek! Asansöre binmeyin, yakın yerlere taksiyle veya arabayla gitmeyin… İstedikten sonra hareket edecek alanı yaratmak basit. Dolaşımı hızlandıran yağlarla masaj yapmak, selülit kremlerini kullanmak, duşta selülitli bölgeye sıcak-soğuk su şoku uygulamak etkili yöntemlerden…
Bunların hepsini düzenli uygularsanız, selülit görünümünde iyiye giden bir fark görmeniz mümkün. Yaz mevsimini beklemeyin, selülitle savaşmaya başlayın.

MAMA MİO
Shrink to Fit Cream - Selülit Önleyici Krem 100 ml.
Selülitle savaşmak için
249,00TL 186,76TL
ÜRÜNE GİT
DR. ORGANİC
Arı Sütü Selülit Kremi 200 ml.
Selülit görünümünü azaltır, detoks yapar, pürüzsüzleştirir
119,00TL 101,15TL
ÜRÜNE GİT
SİLK'N
Silhouette - Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Giderici 1 adet
Isıyla selülit giderici cihaz
799,90TL
ÜRÜNE GİT
HARANGVÖLGYİ
Cellucare Thermo Selülit Önleyici Krem 150 ml.
Selülit giderici ve yağ yakıcı özelliğe sahiptir
170,00TL
ÜRÜNE GİT
ENOZONE
Selülit Karşıtı Ozonlu Losyon 100 ml.
Selülit, sarkma ve çatlak azaltıcı losyon
119,00TL
ÜRÜNE GİT
MİSSHA
Hot Burning Body Gel 200 ml.
Sıcak ve soğuk etkisiyle şekillendirme yapan vücut jeli
49,90TL
ÜRÜNE GİT

Cildinizin istediğiniz gibi görüneceği harika bir gün dilerim.

1 yorum:

ilknurundunyasi dedi ki...

Off of değmen benim selülitlerime offf :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.