MagiCare Narlı Kil Maskesi

Magicare Narlı Kil Maskesi işte size cildiniz için harika bir ürün. Eğer yağlı bir cildiniz varsa ve sivilcelenme yaşıyorsanız kil maskeleriyle yakından tanışıyorsunuz demektir. Çünkü kil maskeleri gözenekleri sıkılaştırır, derinlemesine temizler ve yağı ortadan kaldırır sizin daha sıkı ve daha gergin bir cilde sahip olmanızı sağlar. 
Yağlanmış bir cilt parlar ve kötü bir görüntü oluşturur makyajı akıtır. Eğer parlamanın önüne geçmezseniz cildinizin gözenekleri açılır ve daha rahat sivilce oluşumu başlar. Bugün size harika bir maskeden bahsedeceğim Magicare Narlı Kil Maskesi bu maske ile cildimin yağını çok kolay bir şekilde alıyorum ve gözeneklerimi kapatıyorum.


Bu maskeyi evimin orada sürekli alışveriş yaptığım büyük bir kozmetik mağazası var. Orada ki kız tavsiye etti baya da büyük bir boyu var 500 ml, kokusu da çok güzel, Son zamanlardaki sivilcelenme problemine biraz dur dedim bu maske ile tabi ki sadece bu değil farklı bir bakım daha yapıyorum onu da ileride ki  günlerde detaylı anlatacağım.
Kullanımı;
Kavanozdan elinize aldığınız bir miktar kili göz çevresi hariç biliyoruz ki göz çevresi naziktir maskeler oraya sürülmez yoksa tahriş eder yıpratır. yaklaşık 10-15 dak beklenir. Cildiniz biraz gerginleşecek çünkü kuruyan kil gerilmeye başlayınca konuşamaz hale geliyorsunuz:) sonrasında bol su ile yıkıyorsunuz. gözenekleri temizlenmiş cildiniz toniklemeyi de asla unutmuyorsunuz.
  • Nar özlü kil maskesi, her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri atar.
  • Antiseptiktir.
  • Kirleri, cildin en derin tabakalarından dışarı çıkartabilir.
  • Cildi yeniden yapılanmaya hazırlar.
  • Traş sonrası kullanılabilir
  • Her cilt tipi için uygundur.
Fiyatı:15 lira ama bazı sitelerde daha uygun indirimli uygun fiyata gördüm bakabilirsiniz.
Güzel bir kadınlar günü geçirmeniz dileğimle..
sevgiler.

3 yorum:

siyah kuğu dedi ki...

Kullanıyorum ve çok memnunum bir de çok bereketli hemen bitmiyor, sevgilerimle.

hayat reçeli dedi ki...

aynen bende canım iyi ki almışım diyorum sevgiler:)

cagla gormenoglu dedi ki...

Bende sipariş veriyim çok merak ediyorum

Blogger tarafından desteklenmektedir.