Milk Shake Saç Bakım Köpüğü

Son günlerde yaşanan kötü olaylar hepimizi derinden etkiledi. Umarım bu bir son olur ve huzurla yaşamaya devam ederiz. Geçtiğimiz günlerde Kelebek kadınlar etkinliğinde bizlere verilen en güzel hediyelerden bir tanesi hiç şüphesiz ki Milk shake saç bakım köpüğü o günden sonra hızla kullanmaya başladım. Size şunu söyleyebilirim ki kokusu beni benden aldı, içimden köpüğü yemek geliyor:)


Sunrino kozmetik bizlere bu güzel ürünlerinden yollamış saçta asla kalıntı bırakmayan ve saçla temasa hemen geçen bir köpük, hafif nemli saça uygulandığında saç kurudukça bukleler nasıl belirgin ve dolgun oluyor anlatamam son günlerde elimden düşmüyor.saçlarıma bakım yapıyor ve parlatıyor kısacası bayıldımmm:) üstelik kalan köpüğü elinizden yıkamak yerine elinize sürebilirsiniz. Cildinize de bakım yapıyor aynı zamanda. Eczanelerde satılmaktadır. Bazı intermet sitelerinde de gördüm sevgili reçellerim. Dipnot vermeden geçemeyeceğim, Bu ürün meme kanseri bilinçlendirme kampanyası kapsamında özel olarak üretilmiştir.

Kısaca Milk Shake...

Milk Shake bakım köpüğünü sadece bir defa denemeniz yeterli: Bu özel tasarlanmış ambalajlı ürün size bu zamana kadar kullandığınız tüm ürünleri unutturacak. Köpük formunda ve özel başlığı ile kullanımı çok keyifli ve kolaydır. Saç, yüz ve tüm vücudunuz için kullanılabilecek, eşsiz bir kokuya sahip bu olağanüstü ürün, köpük formunda bakım için sınıfında bir ilktir. Saçı nemlendiren ve yeniden yapılandıran süt proteinleri içerdiğinden, saçlarınızın rengini korurken bir yandan da onları yumuşak, dolgun ve şekillendirmeye uygun bir forma kavuşturur. 
İşte Milk_Shake ailesinin mutlaka sahip olunması gereken ürünü! Köpük Krema saçınızı nemlendiren ve yumuşacık, ipek lezzetinde bırakan bir bukle açıcıdır. Bu ürünümüz hem kendine has vanilyalı kokusu, hem de nemlendirici özelliği nedeniyle çok sevilmektedir. 
Saçınıza uygun bir şampuan ile “pembe köpük krema” durulama sonrası nemlendiricisini kullanarak saçlarınızı koruyun, nemlendirin ve kusursuz bir güzelliğe kavuşturun.

Bakımlı, huzurlu sevgi dolu günler dileğiyle..

5 yorum:

♕Süslü Püslü ♕ dedi ki...

Ambalajıda kokusuda harika :) iyi günlerde kullanın

cagla gormenoglu dedi ki...

Yaa çok tatlıymıss :)

hayat reçeli dedi ki...

kesinlikle kızlar bende bayılarak kullanıyorum:)) tavsiye ederim..

audrey dedi ki...

kokusu bir harika değil mi .-))

Kozmetik Blogum dedi ki...

Kokusu çok güzel gerçekten. Farklı bir markaya ait kullandım ama asıl bunu kullanmak lazım :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.