Pratik Bilet, Pratik Uçuş

Sayfalarca açılmış pencerelerde farklı hava yollarının uçak biletleri ve uçuş saatlerini; fiyatları ile karşılaştırma devrini artık kapattılar. Online uçak biletleri satışlarında teknoloji ile 43 yıldır özenle biriktirdikleri tecrübelerini ve profesyonelliklerini birleştirerek “pratik bilet, pratik uçuş”  devrini başlatmış oldular. Milyonları uçurdular ve uçurmaya da özenle devam ediyorlar. Nereden nereye, hangi tarihlerde gitmek istiyorsanız, bilgilerinizi girin ve uçak biletleri satın almada size iş ortakları olan tüm hava yollarının, tüm tarifelerini tek sayfada karşılaştırma imkânı versinler. Harika değil mi?

Devir teknoloji kadar hızlı ve pratik olma, hayatı yaşama devri. Vaktiniz değerli. Uçak biletleri online satışlarında tıklanma rekorları kırıyorlar. Kullanıcılarını bir hava limanından bir başka hava limanına tüm uçuş opsiyonlarını Pratik uçak bileti üzerinden görüntüleyip, 3D Secure güvencesi ile online uçak biletleri satın alıyor, check-in yapıyor ve bilet görüntüleyebiliyorsunuz. Hazırlamış oldukları bültene üye olursanız ve Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden Pratik Uçak Bileti’ni takip ederseniz eğer tüm kampanyalardan ve sizlere tanıdıkları ayrıcalıklardan haberdar olmanız mümkün. 


En pratik, en hızlı, en güvenli, en keyfili uçak biletleri satışları Pratik uçak bileti ile tercihlerinize sunuluyor. Yarım asra yakın bir zamandır uçak bileti satıyor olmanın gururunu, kalite anlayışları ve teknolojiyi takip eden yenilikçi yaklaşımlarıyla birleştiriyor, sizlerle asırlarca çalışmaya devam etmeyi hedefliyorlar.

Dünya daha büyük keşfet! Uçak seyahatlerinin zamandan kazandırdığı en uzak mesafeleri gezilecek, görülecek her noktada sizi bekleyen maceraları, yerinde duramayanları uçuş seyahatlerini istediğiniz gibi planlamanız için sizleri kendi web sitelerine davet ediyorlar. Hem okuyarak hem gezilerek öğrenilir bu hayat diyerek öğrencilere %20 indirimli uçma fırsatı veriyorlar.  Dünya her noktasına atacağın adımla daha da anlam kazanacak, zenginleşecek, bakış açınızı değiştirecek. “pratik bilet, pratik uçuş” demek uçmanın en ekonomik, en hızlı şeklini Pratik uçak bileti ile hayata geçirmek demek.


Bültenlerine kaydını yaptıran tüm üyelere yani siz değerli müşterilere aylık, haftalık, özel günler, kutlamalar ve hava yollarının başlattığı özel kampanyalardan anında haberdar olma şansı veriyor. Dünyayı parmaklarınızın ucunda döndürüyor. Uçak seyahatlerinizi planlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uçak biletleri online satışı uzmanı olmaktan, taleplerinizi rahatlıkla karşılayabilmekten, sizlere ve tercihlerinize uygun kampanyalar başlatmaktan duydukları gurur ile 43. Yıllarına özel bir kez daha taçlandırılıyor. Kullanıcılarının tercihleriyle, Türkiye’nin dört bir tarafından tabletten, cep telefonundan, bilgisayardan sayısız e-bilet kesiyorlar. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.