Avon Clearskin Temizleme Köpüğü ve Gece Bakım Kremi

Merhaba güzel bir güne başladık bugün kandil, herkesin kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. Svilceli ciltler için bir çok ürün var bildiğiniz gibi bende biraz sivilce problemi yaşarken Avonun bu serisini denemek istedim ve aldım. Avon Clearskin temizleme köpüğü ve gece bakım kremi, bu serinin harika maskesi de var onu ayrı bir postta yazmayı düşünüyorum. 



Temizleme köpüğü;
Elinize sıkıp kullanılan bir köpük puf puf bir yapısı var, cildi temizliyor o serinliği hissediyorsunuz, ancak sivilce oluşumunu çok fazla önlediğini söyleyemeyeceğim. Sivilcelerim aynı tempoda çıkmaya devam etti. Başka artı bakımlar yapıyorum biraz o şekilde önledim. Ama hafif yağlı ciltler için ideal bir temizleyici benim bitmek üzere kullanmaya tabi ki devam ediyorum kokusu da çok güzel. Derinlemesine temizliyor mu? onu tam net diyemeyeceğim zaten ne kullanırsanız kullanın haftada 2 kez peeling yapmak gerek:)

Köpüğün yapısı..

Gece Bakım Kremi;
Bu kremi sevdim yağsız bir yapısı var, gece boyunca cildinize ve sivilcelerinize bakım yapıyor. Cildin yağlanmasını engelliyor özellikle sabah kalktığınızda cildiniz yağdan parlamıyor o yüzden bu kremle aramda ki bağ köpüğe göre daha kuvvetli:)

Ne olursa olsun cildimizi temiz tutmak en birinci şart o yüzden tüm köpükleri ve temizleyicileri seviyorum..
Sevgi dolu güzel bir gün olsun...

4 yorum:

Zencefil Tasarım Evi dedi ki...

bazen ciltteki sivilcelere hiç birsey çözüm olmuyor. hormonlar, yediklerimiz herşey etkiliyor. ben biraz detoks yaparak kurtuldum sivilcelerden.

madamemine dedi ki...


sivilceleri önleyememesi kötü olmuş umarım kurtulursunuz :))

cagla gormenoglu dedi ki...

Bende köpüren ürünleri daha cok seviyorum sanki derinlemesine temizliyor gibi geliyor. Teşekkürler :)

ilknurundunyasi dedi ki...

bende köpük temizleyicilere bayılıyorum:)

Blogger tarafından desteklenmektedir.