Thalia Natural BB Krem ve Sabunları

Kelebek Kadınlar etkinliğinin çok sevdiğim hediyelerinden bir tanesi de Thalia Natural BB krem ve Güzellik sabunları oldu. O günden beri severek kullanıyorum. Sabunları inanılmaz aromatik kokulu buram buram kokan derinlemesine temizleyen ve cildinizle dost sabunlar.
Thalia markası doğal güzelliği öne çıkaran kozmetik ürünlerini geliştirmek üzere 2006 yılında Akten kozmetik tarafından yaratılmıştır.55 yıllık kozmetik ve ilaç sektörü tecrübesiyle Akten Kozmetik doğal sabun ile başlayan doğal güzellik ürünlerine cilt bakım ve saç bakım kategorileriyle devam etmiştir. Avrupalı ve Türk uzmanlarla beraber yüzlerce saatlik AR-GE çalışmalarıyla geliştirilen Thalia ürünlerinin formülasyonları doğal bitki özlerinden oluşmaktadır. Böylece Thalia ürünleriyle doğadan gelen güzelliği bozmadan size ulaştırabilmektir.

Bir çok kategoriyi içinde barındıran Thalia vücut bakımı, saç bakımı, sabun, cilt bakımı gibi bir çok ürünle karşımıza çıkıyor. Bizlere gönderilen pakette ki sabunlara aşık oldum her biri o kadar doğal ve güzel ki artık vazgeçilmezim oldu.Sabunları da kendi içinde kategorilere ayrılmıştır. Nemlendirici, sıvı, cilt, banyo şeklinde ama neyi seçerseniz seçin hepsi bir birinden güzel ve çekici:)

Hem nemlendirici hem de ton dengeleyici BB kreminin bize geldiği günden beri kullanıyorum şunu diyeyim en güzel kokan BB krem ilan ettim kendisini. Yumuşacık yapısı ve kokusu beni benden alıyor. Köpük kıvamında çıkışı çok iyi, Tonlamayı düzenlemesi harika ben çok sevdim hatta kapatıyor bile sürdükten sonra cildinize ışıltı geliyor, sanırım yaz aylarında vazgeçilmezim olacak..Cilt renginize göre iki renk seçeneği mevcut ve sitesinden sipariş verilebiliyor. Thalia nın harika ürünleri keşfetmek için beklemeyin hemen bakın derim. Üstelik kapıda ödeme seçeneği de mevcut..


Derin çizgi ve kırışıklarla mücadele etmenin yepyeni yolu yeni Thalia BB Krem. Hafif dokusu ve nemlendirici özelliğiyle Thalia BB Krem tam aradığınız ürün. Uzun süre nemlendirici ve düzgünleştirici özelliği sayesinde günden güne pürüzsüzleşen bir cildiniz olacak.
Her sabah temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Hafif dokusu ile cilde kolayca uygulanır.
- Cilt rengini eşitler.
- Pürüz ve çizgileri gizler.
- Sağlıklı bir ışıltı verir.
 -İpeksi his verir.
-  Dış etkenlere karşı korur.
- Uzun süre nem sağlar.
Thalia ürünlerine yakından bakmak ve sipariş vermek için tıktık..

1 yorum:

Pembe Dünyam dedi ki...

kokularının namını duymuştum :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.