Cafe Hollywood City de Kahvaltı Keyfi

Merhabalar geçtiğimiz haftalarda Sevgili Beğendim Paylaştım bloğunun sahibesi arkadaşım Şerife ile Üsküdar Salacak Sahilinde bulunan Cafe Hollywood City de kahvaltı keyfi yapmıştık. Mekan oldukça büyük ve geniş bu sebeple kalabalık olması kaçınılmaz. 2015 in Eylül ayından itibaren hizmetteler daha önce başka bir isimle yine aynı yerde bulunuyorlarmış. Sahibi Engin bey tüm dekorasyonuyla kendisi yakından ilgilenmiş. İçeri girdiğinizde kendinizi Hollywood ta bir film setinde hissediyorsunuz. Renkli ve enerjisi pozitif bire mekan ayrıca manzarası harika tam denize karşı kahvaltı yapmak inanın paha biçilemez bence yaz mevsiminde daha da güzel olacaktır. 

Açık büfe şeklinde hizmet veriliyor. Menü oldukça zengin , peynirler, yeşillikler, zeytinler, zeytinyağlılar bu bölüm oldukça geniş bir içeriğe sahip:) tatlılar, tuzlular, kuru pastalar, ekmek çeşitleri, poğaçalar ..vs uzayıp gidiyor. Size sadece tabağınıza almak kalıyor. Boşalan yerdeki ürünler hemen yerine yenisi konuyor. Açık büfe şeklinde hizmet veriliyor. Menü oldukça zengin , peynirler, yeşillikler, zeytinler, zeytinyağlılar bu bölüm oldukça geniş bir içeriğe sahip:) tatlılar, tuzlular, kuru pastalar, ekmek çeşitleri, poğaçalar ..vs uzayıp gidiyor. Size sadece tabağınıza almak kalıyor. Boşalan yerdeki ürünler hemen yerine yenisi konuyor. Fiyatlar oldukça makul açık büfe kahvaltı 28.5 lira ancak fırsat sitelerinde daha uyguna rastlamanız mümkün. Cafe öğleden sonra normal yemeğe dönüyor akşamları canlı müzikle birlikte akşam yemeği yiyebilirsiniz. Et menüsü de oldukça zengin romantik bir ortam yaratmak istiyorsanız da Cafe Hollywood City tam size göre:)

Ve bol lezzetli yemeklerin görüntüleri sizlerle..

Ogün birbirimizi bulunca bol bol yürüyüş yaptık ve sahilde resimler çektik işte o karelerden bazıları kız kulesinin ihtişamı, teknelerin ciciliği, denizin enginliği, martıların aşkları...Kahve sunumuna bayıldık kendiniz döküyorsunuz üstelik çiçekli filan yani kadınları fethedecek cinsten..Bu sunumun fiyatı Türk kahvesine göre çok makul olmasa da böyle bir şey için bir kere içmeye değer:) 11 lira..

Sizi Cafe nin renki görüntüleriyle baş başa bırakıyorum.. Dekorasyonu canlı gözle görmenizi isterim ancak ben buradan elimden geldiğince renkleri, ve görselleri size yansıtmaya çalışacağım..Cafenin kapı önünde ki agaçlarına bayıldım hepsinde fener ışıkları vardı gece kim bilir nasıl güzel oluyor. Burayı gece de görmek isterim belki bir gün yolum düşer uğrarım..
Mekanı yakından görmek, rezervasyon yaptırmak ve bilgi edinmek için tıktık..

Yepyeni yerlerde buluşmak dileğimle sevgiler..

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.