Lila Kutu Lollia Ürünleri

Merhaba herkese geçtiğimiz günlerde çok tatlı bir paket aldım Lila Kutu çok cici Lollia markasının iki güzel ürününü hediye göndermişti. Tabi ki hemen kullanmaya başladım. Markanın bir çok ürünü bulunmakla birlikte parfümler, kremler, vücut gibi bir çok noktaya hitap ediyor.

Lollia Calm Shea Yağlı El Kremi 
Shea yağı, macademia fındığı yağı ve avocado yağı ile cildi yumuşatır ve rahatlatarak dinlendirir. Sümbül, vetiver ve taze kesilmiş iris (süsen çiçeği) çiçeklerinin narenciye ve çiçek suları ile birlikte soğutulmasıyla elde edilen bir kokuya sahiptir. Elinize sürdüğünüz anda kokusu sizi sarıyor ve ellerinizi yumuşacık yapıyor. Lollia Wander Eau de Parfum
Romantikler için çiçeklerden bir esinti. Yasemin, nilüfer ve hassas şebnem çiçeklerinin etkileyici aroması bu parfümde. Gayet kalıcı ve etkili romantizm seviyorsanız kendinizi şımartmanın tam zamanı derim:)

Bu ürünlere ve tüm ürünlere bakmak isterseniz Lila Kutu ya tıktık..Lila kutu bir çok markayı bir arada sizlere sunuyor dışarıda ulaşamayacağınız harika markaları burada bulabilirsiniz.

Güzellikler sizinle olsun...

1 yorum:

Pembe Dünyam dedi ki...

güle güle kullan :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.