#pinarlabneli Günlerimiz Başlıyooor...

Pınar Labne ile ailenize ve sevdiklerinize sağlıklı, nefis lezzetler tattırmaya hazır mısınız?
İki ay sürecek kampanya dönemimizde Pınar Labne ile yapacağınız tarifler ve yorumlar hepimize ışık tutacak. Tavsiyelerinizle ve tariflerinizle katkıda bulunacağınız kampanyamızın etiketi #PinarLabneli
Biz Melekler mutfaktaki becerilerimizi geliştirmeyi sever, yeni lezzetler keşfeder ve geliştirdiğimiz bu lezzetleri sevdiklerimizle paylaşmaktan çekinmeyiz. Sağlıklı ve pratik tariflerimizi, kendimize has tarzımızla sunmayı severiz.
Pınar Labne tam bir lezzet dokunuşu. Sloganı da buradan geliyor “Lezzet verir neye değse”.
Pınar Labne, kahvaltı veya atıştırmalık olarak tüketildiği gibi; pasta, meze, salata ve yemeklerde de kullanılabilen çok amaçlı pratik bir ürün.Pınar Labne tam bir sağlık deposu ve katkı maddesi içermiyor. Üstelik günlük kalsiyum ihtiyacımızın %44’ünü karşılıyor. Kalsiyum bakımından zengin olması ve mamaya kolayca karıştırılabilmesi nedeniyle de birçok doktor tarafından bebek beslenmesinde de öneriliyor. Pınar Labne’nin tadı nötr ve yapısı kremsi. Bu sebeple aklınıza gelebilecek tüm tarifleri lezzetlendirebilir. Yapabilecekleriniz hayal gücün ile sınırlı… Yeter ki isteyin ve #PinarLabneli lezzetler katın.
Pınar Labne, güvendiğimiz – bildiğimiz bir marka olan Pınar Süt tarafından üretiliyor. Pınar Süt, 1975 yılında Türkiye’nin ilk uzun ömürlü süt fabrikası olarak üretime başlamış.
Kuruluşundan sonra, Pınar Süt yetkilileri Ortadoğu ülkelerine yaptıkları ziyaretlerinde,  bölgenin geleneksel ürünü olan Labne’nin çok popüler bir süt ürünü olduğunu saptamış.
Pınar Labne’nin sosyal hesapları aşağıda, şimdiden takibe almaya başlayın.
Tavsiye Kanalının Sosyal Medya Hesapları ise;
Tavsiye Kanalı Kampanya Sayfası http://tavsiyekanali.com/Kampanya/43/Pinar-Labne
Mutlu günler dileğimle takipte kalın:)

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.