Philips Lumea Deneyimim

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Tavsiye Kanalı ile birlikte harika bir yola çıktık. Tam 8 hafta boyunca Philips Lumea yı deneyimledik. Yoğunlaştırılmış ışık teknolojisini evde evimizin konforunda uyguladık. Tüm bu uygulamaların sonucunda ağrısız ve acısız tüylerden kurtulma yöntemine nasıl mı? bakıyorum tek kelime ile söylemek gerekirse bayıldımmm.


İlk uygulama sonrasında tüylerin dökülmesi 10 günü buldu benim, sonrasında dökülen tüyler yerine çıkanlar çok çok geç çıktı ve daha az çıktı. Tabi ilk uygulama için mucize beklemek olmazdı. Sonrasında 3 hafta sonra 2.ci uygulamayı yaptım artık tüylerim daha zayıf çıkmıştı ve daha azdı, 2.ci uygulamadan sonra sizlere değişimi anlatamam tüylerin dökülmesi ve sonrasında çıkması çok geç oldu ve artık daha belirgin bir azalma söz konusuydu. Beyaz tende siyah tüyler üzerinde etkisi inanılmaz tabi her kes için uygun olmayabiliyor çok sarışın ya da kızıl tüylere sahipseniz maalesef aynı etkiyi göreceğinizi söyleyemem.

Uygulamasını, etkilerini ve nasıl kullanıldığını sosyal medya hesaplarımda kampanya boyunca paylaştım. Kullanımı çok kolay ve pratik ekstra jel kullanmanıza gerek yok direkt uygulayabiliyorsunuz.Üstelik yüz için aparatı da var. Eğer yüzünüzde çıkan tüylerden şikayetçiyseniz Philips Lumea nın bunun içinde bir çözümü var. 

Tüm bu deneyimim süresince Philips Lumea ile ilgili yazılarıma aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm kampanya katılımlarını paylaşımlarını #BenimZamanım etiketiyle takip edebilirsiniz.
Yepyeni kampanyalarda ürünlerde yeniden birlikte olabilmek dileğiyle..

1 yorum:

Ebrushka Blog dedi ki...

Merhaba, ben de Lumea yı denedim ve blogumda yorumladım. Bu arada takibe de aldım :)

www.ebrushka.net

Blogger tarafından desteklenmektedir.