Gözlüğün Adresi Atasun Optik


Atasun Optik,  gözlük denince akla ilk gelen isimlerden biridir. İnternet sitesinde güneş ve numaralı gözlükleri marka marka, model model bulunduruyor. Sitesini son moda modelleri ile güncellemeye bayılıyor. Ayrıca sitesinde yaptığı kampanyalar ile müşterilerine kendisini her geçen gün daha çok sevdirmeyi başarıyor.  

İnternet sitesinin bizlere yaptığı bir kolaylık, zaman kaybı yaşatmadan rahatlıkla alışveriş yapabiliyoruz. Ancak öncelikle siteye üye olup giriş yaptıktan sonra alışverişinizi yapmanız gerekiyor. Atasunoptik’ten yaptığım hiçbir alışverişte zararlı çıkmıyor, aksine güvenli bir alışveriş yaptığımın huzurunu yaşıyorum.  
İnternet sitesinde beğendiğiniz her model mağazalarında da bulunduğundan, deneyip beğenerek sanal alışveriş yapabiliyoruz. Ayrıca site tasarımı ile de büyük kolaylık sağlayan Atasunoptik, dünyaca ünlü markaları ve modelleri evime getiriyor. Sitesinde yaptığı her kesime hitabeden kategorileri seçimlerimi daha rahat yapmamı sağlıyor. Örneğin; Ray-Ban’in başka bir yerde beğendiğim gözlüğünü Atasunoptik’in internet sitesinden alışveriş yapanlara uyguladığı fırsatlar sayesinde hem daha uyguna alabiliyorum.
 Ayrıca önüme çıkardığı farklı model seçenekleri ile kafamı karıştırabiliyor. Tabii ki mağazadan alışveriş yaptığınız gibi sizinle özel olarak ilgilenen, denediğiniz gözlüğün yakışıp yakışmadığını söyleyecek bir satış danışmanı bulamıyorsunuz. Ama mağazaların açık olduğu saatlere rastlayamayanlar ya da kafasındaki modelden vazgeçmeyeceğine emin olanlar için paha biçilemez bir fırsat, sanal alışveriş.

Ayrıca tam anlamı ile mağazalarındaki içeriği sitesine taşıdığını “Outlet” kategorisinden anlayabiliyoruz. Sezon sonunda alışveriş yapmak isteyenler için müthiş bir avantaj. Ayrıca Atasunoptik’ in sitesini ziyaret edenlere uyguladığı bir başka rahatlık da markalar ile detaylı ilgili detaylı bilgi vermesinin yanı sıra en popüler modeller ile de kafanızı karıştırıyor. Sitenin şöyle güzel bir huyu bulunuyor;  istediğiniz gözlük modellerini filtrelemeden görebileceğiniz gibi, almayı düşündüğünüz markayı da kendi içinde “cinsiyet, renk, gözlük formu, cam özelliği ve fiyat aralığı”na göre de filtreleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Üye olmadan ve alışverişinize başlamadan önce “Canlı Destek” hattı ya da verilen telefon numarasını arayarak bilgi alabiliyorsunuz. Güvenli ve bol seçenekli bir alışveriş için gözlük severler Atasunoptik sitesine bekleniyorlar.

1 yorum:

siyah kuğu dedi ki...

Bizim burada yok malesef.

Blogger tarafından desteklenmektedir.