Daha Az Daha İyidir! "Kiko'dan Makyajsız Makyaj Koleksiyonu''

KIKO, SuperDuper Handmade Hats tarafından tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen yeni koleksiyonu ile 20. yıl dönümünü kutluyor.
İtalya'nın lider kozmetik markası KIKO Milano, 20. yıl dönümünü özel kılmak için gelecek vadeden ve KIKO ile birlikte deneme, cesaret etme ve yenilik yapma tutkusunu paylaşan genç tasarımcıların yarattığı yedi uluslararası marka ile güçlerini birleştirmeye karar verdi. Bu markaların her biri, bir makyaj trendini yorumlayan ve KIKO'nun yaratıcılığını, yeteneğini ve İtalyan tarzını kutlayan sınırlı üretim bir kapsül koleksiyonun yaratım sürecine katıldı.

'Daha az, daha iyidir' anlamına gelen ve 20. Yıla özel hazırlanan 7 kapsül koleksiyonun ilki olan 'Less is Better' Koleksiyonu, el üretimi şapkalarının tasarımı ve kalitesi ile birçok ödül kazanan SuperDuper Handmade Hats markasının genç tasarımcıları Veronica ve Ilaria Cornacchini ile Matteo Gioli tarafından tasarlandı. Bu üç gelecek vadeden tasarımcı, sevilen şapkalarının karakterini oluşturan dokuları ve renk taşmalarını 'Less is Better' koleksiyonundaki ürünlere dönüştürdü ve kapsül koleksiyonunu tanımlayan 'Makyajsız makyaj' trendini yalın ama göz alıcı çizgiler ile yorumladı.

'Less is Better' stilindeki makyaj, kullananın doğal güzelliğini öne çıkarır. Sonuç, görünmeyen mükemmel bir makyajdır. Nü makyaj, ışıktan ve gölgelerden çok iyi yararlanan özenli bir uygulama tekniğinin sonucudur. Yaratılması da, doğru araçlar kullanıldığında oldukça kolaydır.

Koleksiyon, mükemmel bir nü görünümü elde etmek için ideal ürünler sunar. Sınırlı üretim koleksiyon; yüzü aydınlatan, ufak kusurları kapatan ve etkili bir şekilde gözleri ve dudakları öne çıkaran özel ürünler içerir. Bunlar, yüzü temizlemek için doğal Konjac süngerden aydınlatıcıya, fırçaya, mat rujlara ve göz farlarına kadar uzanır. Tüm ürünler, sadece nü tonlarında gelir. Dokuları; canlı bir makyaj için hafiftir, duyuları harekete geçirir ve son derece incedir. Renkler; sıcak, doğal ve aynı zamanda sofistikedir. Doğal ten rengi güzelleştirilir.

KIKO'nun yeni kapsül koleksiyonu, her kadını, özelliklerini öne çıkaran ve güzelleştiren bir makyajla doğal güzelliğini yeniden keşfetmeye davet eder. Buradaki fikir, cennet hissi uyandıran bir atmosferi yeniden yaratmak için yeni uyanmış bir kadının zinde görünümünü günlük makyaj görünümüne taşımaktır. Güzellik; dünyevi değildir, zamandan muaftır.

'Less is Better' konsepti, aynı zamanda koleksiyonun ambalajındaki mükemmeliyete de yansıtılmıştır. SuperDuper tasarımcıları; açık mavi, pastel pembe gibi zarif renkleri ve basit, kompakt formlu akışkan, dengeli şekilleri tercih etmiştir.

'Less is Better' ürünlerini satın alanlar, yalın ama aynı zamanda sofistike ve her durum için mükemmel bir görünüm ile güzelliğin sırlarını keşfedecek. Buna ek olarak ilk sınırlı üretim koleksiyon için özel olarak tasarlanmış bileklik uçları ile bir bilekliği kişiselleştirme olanağına da sahip olacaklar.


KIKO MILANO Sosyal Medya:

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.