Kerastase' ten Bir İlk; Doğadan Güç Alan Saç Bakımı

AURA BOTANICA
Göz alıcı, sağlıkla ışıldayan saçlar
Bu artık sadece bir ideal değil, şimdi gerçek
Olağan Üstü Saçlar İçin Kişiye Özel Bakım 
Bir kadının saçları onun kimliğini yansıtır. Bu yüzden Kérastase olağanüstü saçlar için her kadına özel bir bakım önerir. Bu amaçla, dünyanın en deneyimli saç profesyonellerinin özverisini, saç araştırmalarında öne çıkan bilimsel ekiplerin bilgisiyle birleştirir. Tüm bu birleşim tek bir şey üzerinde yoğunlaşır: Saçların güzelliği.
Bugün Kérastase, sayıları günden güne artan, doğallık konusunda tutkulu kadınlar için ürün yelpazesini genişletiyor. Doğal ve lüks saç bakımında yeni ve mutlak bir vizyon yaratma ihtiyacına değiniyor.
Yeni Aura Botanica serisi, sorumluluğun bir gereklilik, performansın bir hak ve
ışıltılı, sağlıklı saçlarınsa kendini ifade etmenin özü olduğuna inanan kadınlar için yapıldı. Aura Botanica doğal olmanın yanı sıra, saçlar için de en iyisini sunuyor.
Kérastase ile gerçek lüksten asla taviz vermezsiniz.

Doğal İkilem
Doğallık, performans, lüks...  Hepsini bir arada bulmak mümkün olabilir mi?
Mutluluk, iyi yaşam, zihninizle ve bedeninizle ilgilenmek: bunların hepsi birbiriyle bağlıdır. Saçlarınıza bakmak da öyle. Giderek daha fazla kadın saçlarında kullandığı ürünün içeriğini, nereden geldiği ve yaşam tarzıyla uyuşup uyuşmadığını merak ediyor.
Şimdiye kadar, yüksek performanslı doğal ürünler aramak bir hayaldi. Mükemmel duyusallıkta, organik içeriklerden oluşan bir üründe etkili bir temizleme olmazdı. Böyle bir durum kadınları bugüne kadar zor seçimler yapmaya zorladı.
Peki güzel saçlar için performans veya doğallıktan birini feda etmek gerekli mi?
Kérastase onların saçlar konusundaki bu ikilemini anlıyor ve doğala tutkulu kadınların performanstan ya da ışıltılı saçlarından ödün vermeyen bir deneyim istediğini biliyor.

Doğayı Çıkış Noktası Alan Bilim
İlk kez, “doğa” devrim yaratan bir formülün ateşleyici gücü oldu. Kérastase sıfırdan başlayarak yeni bir seri yaratmak için yepyeni bir bilim ekibi ile ilerledi. Gerçekten doğal olan bir saç bakımı yaratmanın tek yolu ise ‘‘performansı, sorumlulukla elde edilmiş içeriklerle birleştirmekti.’’
Doğanın gücü tarafından yönlendirilen bu seride, Kérastase sadece saç teli üzerinde etkili olduğu ispatlanmış aktif içerikleri kullandı. Bileşenlerindeki kısa zincirli laurik asit sayesinde kolayca saça nüfuz edebilen hindistan cevizi yağı ve argan yağının zengin Omega6 ve Omega9 içeriği ile saçlarda dayanıklılık, ışıltı, pürüzsüzlük deneyimlenmesini amaçladı.

Kerastase Aura Botanica'yı Yarattı
Kérastase, doğal kaynaklı saç bakımında yeni bir devir başlatmak için bilimin sınırlarını zorlayan Aura Botanica serisinde doğanın canlandırıcı enerjisinden yararlandı. Doğanın işlenmemiş gücü, benzersiz bir deneyim haline geldi.
Aura Botanica serisi, arzulanan lüksü sorumlulukla yerine getiriyor. Kadınlara, doğal, hafif ve etkili bir bakım sunuyor. Duyusallığın arttığı,  "gerçek" saçı bize gösteriyor. Göz alıcı ışıltı ile saçlar doğal güzelliğine yeniden kavuşuyor.

GERÇEK DOĞALLIK, % 97 doğal kaynaklı, sorumlulukla elde edilen aktif içerikler. Silikon, sülfat ve paraben içermeyen,  % 97 oranında doğada çözünebilen formül

GERÇEK PERFORMANS, Kérastase'ın bilim mirası ile desteklenmiş, doğal saç bakımı için öncü bir yaklaşım. İçeriğindeki aktif içerikler, saçlar için 48 saat boyunca yeterli beslenmeyi, 72 saat boyunca elektriklenme kontrolü sağlayabilecek ve 4 kat daha fazla ışıltı kazandıracak niteliktedir.

GERÇEK LÜKS, eksiksiz bir duyusal deneyim. Elegan bir ambalajla çevrelenmiş hoş bir doku ve özel çalışılmış bir esans. Bu eşsiz deneyim, özel bir salon bakımı ile başlayıp evinizde hoş bir rahatlama anı olarak sizi yakalar. Sorumlulukla elde edilen hindistancevizi ve argan yağlarıyla bu deneyim daha da güzelleşir.BAIN MICELLAIRE – Saç Banyosu
SAMOA HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI – FAS ARGAN YAĞI – TATLI PORTAKAL ESANSİYEL YAĞI
%96 doğal kaynaklı // %4 koruyucu & parfüm
SÜLFATSIZ. SİLİKONSUZ. PARABENSİZ.
%99 doğada çözünebilir formül
%100 geri dönüştürülebilir ambalaj

Saça doğal bir dokunuş ve sağlıklı ışıltı kazandırarak temizler. Optimum bakım için saçı hazırlar.
Islak saça uygulayın, köpürtün, durulayın ve gerekirse tekrarlayın.

250ml – 100 TL*

SOIN FONDAMENTAL – Saç Bakım Kremi
SAMOA HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI – FAS ARGAN YAĞI – TATLI PORTAKAL ESANSİYEL YAĞI
%97 doğal kaynaklı // %3 koruyucu & parfüm
SİLİKONSUZ. PARABENSİZ.
%99 doğada çözünebilir formül
48 saat boyunca derinlemesine besleyici etki. Saç kalitesini geliştiren, kolay tarama sağlayan özellikleriyle saçta kolayca erir. Saçlar beslenmiş, daha güçlü, ışıltılı. Elektriklenmeyen, canlı, hafif, sade ve doğallıkla ışıldayan saç yüzeyi
200ml – 120 TL*
CONCENTRE ESSENTIEL – Besleyici Aromatik Konsantre Yağ
SAMOA HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI – FAS ARGAN YAĞI – AVOKADO YAĞI – JOJOBA YAĞI -  TATLI PORTAKAL ESANSİYEL YAĞ – BİBERİYE ÖZÜ
%99 doğal kaynaklı // %1 koruyucu & parfüm
SİLİKONSUZ. PARABENSİZ.
%99 doğada çözünebilir formül
1.       Banyo öncesi kuru saç derisine veya saç boy ve uçlarına
2.       Bakım kremi ile karıştırılarak şampuanlanmış, nemli saça
3.      Yüz hariç, el ve vücut masaj yağı olarak uygulanabilir.

50ml – 175 TL*
ESSENCE D’ECLAT – Besleyici Çift Fazlı Sprey Yağ
SAMOA HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI – FAS ARGAN YAĞI – AVOKADO YAĞI – JOJOBA YAĞI -  TATLI PORTAKAL ESANSİYEL YAĞ – ISPARTA GÜL ÖZÜ
%99 doğal kaynaklı // %1 koruyucu & parfüm
SİLİKONSUZ. PARABENSİZ.
%96 doğada çözünebilir formül
48 saat boyunca besleme ve 72 saat elektriklenmeye karşı koruma sağlarken, saçlar daha yumuşak, doğal ve sağlıkla ışıldayan görünüme kavuşur. 
Havlu ile nemi alınmış saça iyice çalkalayıp sıkın. Kendi kendine kurumaya bırakın veya fönle kurutun. Yumuşaklık ve ışıltı artırmak için kuru saça direk uygulanabilir.       100ml – 150 TL*

Hindistan Cevizi Yağı
Aura Botanica serisinde L’Oréal laboratuvarları organik sertifikalı ve adil ticaret ile edilen Hindistan cevizi yağını seçiyor.
Bu yağın temini ile 200’den fazla Samoalı kadının düzenli kazancının olması, sağlık ve eğitim programlarına katılmaları sağlanıyor.
Hindistan cevizi yağı saça koruyuculuk, nem, besleme, esneklik, yumuşaklık ve güç sağlayan kısa yağ zincirleri içerir. En yüksek saflık için elle iki kez ezilerek üretiliyor.                                    
Argan Yağı
Aura Botanica serisinde EcoCert sertifikasına sahip organik argan yağı kulanılıyor.
Bu yağ temin edilirken yılda her bir kadın için 30 ağaç dikilerek UNESCO ormanlarına saygı gösteriliyor ve Faslı kadınlara istihdam sağlanıyor.
Argan yağı kuru yüzeyi besleyen, yumuşaklık ve ışıltı sağlayan Omega 6 & 9 içeriyor.
Maksimum aktif içeriği korumak için elle ezilerek üretiliyor.


Herkese sağlıklı ışıl ışıl parıldayan saçlar dilerim.. sevgiyle kalın..

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.