Max Factor2000 Calorie Ailesinin Yenilenen Üyesi 2000 Calorie Curl Addict Mascara!


28 yıldır kadınların tercihi Max Factor 2000 Calorie ailesinin yeni üyesi 2000 Calorie Curl Addict Mascara ile Kıvrımlı Kirpiklerin Bağımlısı Olacaksınız!

Max Factor, geleneksel makyajın kurallarını alt üst ediyor. Dolgunluğu ve kıvrımı bir arada sunan Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Mascara ile artık kirpik kıvırıcıya ihtiyacınız kalmayacak. Yenilenen kavisli kıl fırçasıyla doğrudan kirpik çizgisine oturan 2000 Calorie Curl Addict maskara, hafif yapısı ve kolay kullanımıyla kökten uca muhteşem kıvrım ve dolgun kirpikler yaratmanızı sağlıyor.

Max Factor, makyaj uzmanlarından ilham alarak yeniden tasarladığı YENİ 2000 Calorie Curl Addict Mascara ile dolgun ve mükemmel kıvrımlı kirpikler elde etmenizi sağlıyor. Birbirine yakın fırça kıllarıyla her kirpiği ayrı ayrı yakalayan ve kavrayan kavisli fırçası, kirpiklerde kökten uca sonsuz hacim ve muhteşem kıvrım vadediyor. Yeni Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Mascara’nın özel, hızlı koruyan formülü kirpiklerin gün boyu kusursuz görünmesini garanti ederken, gün sonunda kolay temizlenmesine yardımcı yardımcı oluyor.

Yenilenen kıl fırçasıyla akma, dağılma ve ağırlaşma yapmayan Yeni Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara ile kirpiklerinizi en iyi şekilde kullanarak daha dolgun ve kıvrık kirpiklerle büyüleyici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.