Amway’den Essentials by ARTISTRY Cilt Bakım Serisi

         Genç ve yağlı ciltler için yeni, hızlı ve etkili bir cilt bakım serisi sizlerle buluşuyor.

Amway tarafından satışa sunulan essentials by Artistry cilt bakım serisi, kadın ve erkek olmak üzere tüm cilt tipleri ve yaş grupları için kolay, hızlı ve etkin bir cilt bakımı sunuyor. Serinin ürünlere özel formülasyonu gözenekleri tıkamıyor, yağı kontrol altına alıyor ve doğal türevli bileşenleriyle, cilde üç kolay adımda gün boyu eksilmeyen ferahlık ve berraklık kazandırıyor.

Yoğun yaşam tarzı basit bir cilt bakım programı gerektiriyor. Amway’in essentials by Artistry cilt bakım serisi ile 3 adımı uygulamak çok kolay…Adım 1:
Essentials by Artistry Jel Temizleyici- Yağ içermeyen, su bazlı temizleyici jel, cildi derinlemesine temizler ve makyajdan, aşırı yağdan ve gözenekleri tıkayan kirlerden arındırır.  Aloe vera,  salatalık, Aserola Kirazı gibi antioksidan özelliğe sahip, cildi sakinleştiren bileşenler içeren temizleyici ve tonikten oluşan 2’si 1 arada bu ürün, fazla yağı kontrol altına alıyor ve cildi taze bir görünüme ve hisse kavuşturuyor. 
125ml. Fiyatı : 56,40TL

Adım 2:
Essentials by Artistry  Hafif Dokulu Losyon- Su kadar hafif bir dokuda sunulan bu yağsız losyon yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi ile Sarı Papatya ve Perilla Özü içeriyor. Losyon ciltte ağırlık hissi vermeden nemlendirme sağlarken, cildin yüzeyindeki yağı da dengeliyor ve parlamayı kontrol altına alıyor.
50ml. Fiyatı : 73,60TL
veya
Essentials by Artistry Nemlendirici Krem- Mavi Nilüfer ve Macadamia Yağı içeren krem, yoğun formülüne rağmen cilt üzerinde ağırlık yapmıyor ve kuru ciltleri yağlı hissettirmeden besliyor. Parfüm içermeyen krem cildin nem dengesini optimum seviyeye taşıyor ve 12 saate kadar nemlendirme sağlıyor.
50ml. Fiyatı : 73,60TL

Adım 3:
Essentials by Artistry  Makyaj Temizleme Mendilleri Pratik, kullan-at temizleme mendilleriyle gece yatarken uzun süre dayanıklı maskara ve ruj da dahil olmak üzere bütün makyajı hızla ve kolayca çıkarabilmek mümkün. E vitamini, Sarı Papatya ve Yeşil Çay Özü içeren mendiller cildi yağlı hissettirmeden bakım yapıyor.
Paket(25Adet) Fiyatı : 33,10TL

essentials by Artistry karma-yağlı ciltler için ürün paketi %10 indirimli : 146,70TL

essentials by Artistry normal-kuru ciltler için ürün paketi %10 indirimli: 146,70TL

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.