AVON ile Anneler Gününe Harika Seçenekler

Annesini pozitif duygular yaratan güzellik ve bakım ürünleriyle mutlu etmek isteyenler, aradıkları çok sayıda hediye seçeneğini AVON’da buluyor. AVON’un Anneler Günü’ne  özel hediye setleri ile kadınlar içlerindeki güzelliği keşfediyor.
Bu yıl 14 Mayıs Pazar günü Anneler Günü’nde annesini özel hissettirecek bir hediye arayışında olanlar için AVON çok sayıda seçenek sunuyor.

Çiçek yerine çiçeksi kokular
Çiçeksi kokularla annesine unutulmaz bir hediye vermek isteyenler aradığını parfüm, roll-on deodorant, vücut spreyi ve pudradan oluşan Soft Musk Anneler Günü 4’lü Paket’te buluyor. Gül, yasemin ve ylang ylang notalarını buluşturan Soft Must EDT Parfüm, zıtlıkları bir arada barındıran, çiçeksi ve odunsu bir koku. Utangaçlıkla çekicilik arasında gidip gelen parfüm, anne kokusu gibi şefkatli bir etki bırakıyor.

Soft Musk Anneler Günü 4’lü Paket (Vücut pudrası, roll-on deodorant, parfüm, vücut spreyi), Kampanya fiyatı – 48,95 TLTazeleyici spa keyfi
Lüks spa bakımını eve taşıyan Planet Spa Sweet Sensuality Hediye Seti ise, banyo için vücut temizleyici, vücut spreyi ve göz maskesinden oluşuyor. Yasemin özü yağı ile tazeleyici ve hafif bir etki bırakan Planet Spa Sweet Sensuality ürünleri, kullananlarda rahatlatıcı ve ferah duygular uyandırıyor.
Planet Spa Sweet Sensuality Hediye Seti (Vücut temizleyici, vücut spreyi, göz maskesi) 
Kampanya fiyatı – 26,95 TLLüks seven annelere özel
Daha gösterişli ve çarpıcı bir görünüm tercih eden anneler için Premiere Luxe EDP parfüm ve Luxe Eyeliner’dan oluşan hediye seti ideal bir hediye seçeneği oluşturuyor. Premiere Luxe EDP parfüm, gardenya, manolya ve yaseminin nadir ve değerli harmonisi sayesinde annelerin en lüks ve çarpıcı yanını öne çıkarıyor. Luxe Eyeliner ise orkide ve siyah elmas tozları içeren yoğun ve ipeksi renk formülüyle keskin vurgular yaratma özelliğini; uzun süre kalıcılık ve süper ince çizgilerle birleştiriyor.
Luxe Hediye Seti (Premiere Luxe EDP parfüm, eyeliner), 
Kampanya fiyatı – 44,95 TLParfüm, nemlendirici krem ve banyo köpüğüyle kapsamlı bakım
İlham veren anneler için diğer bir 4’lü hediye paketi ise AVON Cherish çanta boyu EDP parfüm ve vücut spreyi; AVON Care nemlendirici krem ve Beyaz Zambak Kokulu Banyo Köpüğü’nü bir araya getiriyor. Yasemin, misk ve odunsu notalarla zarif ve çiçeksi bir koku olan AVON Cherish sevecen, neşeli ve canlı etkisini gün boyu sürdürüyor. Avon Care Yulaf ve Papatya Özleri  içeren Yüz, El ve Vücut Kremi ise içeriğindeki yulaf özleri ve E vitaminiyle derinlemesine nemlendirme sağlıyor.

AVON Cherish Hediye Seti (Çanta boyu parfüm, vücut spreyi, banyo köpüğü, AVON Care yüz, el, vücut kremi), 
Kampanya fiyatı – 39,95 TL

AVON ürünleri ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek veya AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

Sevgiyle kalın...


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.