Cildinize Bahar Dokunuşu: Bepanthol

Bepanthol Cilt Bakım Ailesi, baharın başlattığı yenilenme döneminde de cildin ihtiyacı olan bakımı sağlayarak, el ve yüz için geliştirilen özel içeriği ile tüm cilt tiplerini destekliyor. Kış şartlarının kurutup matlaştırdığı ciltleri, adeta bahar çiçekleri gibi tazelemeye yardımcı olan Bepanthol Cilt Bakım Ailesi’nin iki üyesi iyi bir işbirliği yapıyor.
 

Bepanthol Cilt Bakım Kremi; cildin ana yapı taşını oluşturan vitaminlerden ProVitamin B5 içeriğiyle kuruyan ciltlerin tıpkı doğanın yeniden uyanışı gibi tazenelenerek ışıldamasına yardımcı olurken; Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi ise yoğun nemlendirmeye ihtiyaç duyulan, özellikle topuk, diz, dirsek gibi bölgelerdeki kurumalara karşı cildin kaybettiği nemi geri kazandırıyor.      

Bepanthol Cilt Bakım Ailesi Hakkında
Bepanthol ürünleri, Pro-Vitamin B5 olarak da bilinen dekspantenol içerir.
Bepanthol Cilt Bakım Ailesi, cilt için özel olarak geliştirilmiş ürünlerden oluşur.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi, ekstra bakıma ihtiyaç duyan ciltleri nemlendirir ve korur. Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi, diz, topuk, dirsek gibi tahrişe yatkın cilt bölgelerine yoğun nemlendirme sağlayarak cildin kaybettiği nemi geri kazandırır. Bepanthol Dudak Bakım Kremi ise kuruyan dudakları anında nemlendirir. Bepanthol Vücut Losyonları, cilt tipine göre ikiye ayrılır; normal veya yağlı ciltler için Bepanthol Vücut Losyonu, kuru ciltler içinse Bepanthol F Vücut Losyonu tavsiye edilmektedir.

2 yorum:

Kozmetik Psikolojisi dedi ki...

Ben de çok severek yıllardır kullanıyorum. Bu arada bloğumdaki çekilişime katılırsanız ve sayfanızda duyurursanız çok mutlu olurum :)

hayat reçeli dedi ki...

herkesin vazgecemediği bi marka oldu artık:)

Blogger tarafından desteklenmektedir.