Loda Mobilya Bostancı Showroom Lansmanı

Selamlar herkese Geçtiğimiz Cumartesi günü Loda Mobilyanın davetiyle Bostancı Şubelerinde bir lansman gerçekleştirdik. Bu daveti bizlere Tarçın Evenst ile birlikte hazırlamışlar buradan nazik davetleri için her ikisine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Loda Mobilyanın ürünlerini, çizgilerini, kalitesini ve standartlarını yakından görme, duyma, anlama fırsatı yakaladık. Hitap ettiği kitlelere ürünlerini en ince ayrıntısına kadar tasarlayıp üreten firma yaklaşık 17 yıllık bir geçmişe sahip. Satış ve sonrası sundukları hizmetleriyle benden tam not aldı Loda Mobilya. Sonuna kadar sattıkları ürünün arkasında duran firma müşteri memnuniyetlerini en üstü düzeye çıkarmış bulunuyor. Tasarımlarını ve çizgilerini rahatlık ön planda tutularak hazırlamalarına bayıldım.


Bizleri güzel bir masa da  ağırlayan Loda Mobilya'nın  leziz ikramları biz ürünlerini keşfederken ve Adem bey den dinlerken bize eşlik etti.


Adem bey şirketten genel olarak bahsetti. Büyüme sürecini şubelerini ve yapacakları yenilikleri öğrenme fırsatımız oldu
Mobilya sektörüne yön veren firma; ürün çeşitliliği, farklı tasarımları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın mobilya üreticileri arasında yer almaktadır. İstanbul’da; Modoko, Masko ve Bostancı’da showroomları olan Loda Mobilya’nın Bursa Nilüfer’de ve yurt dışında Azerbaycan Bakü’de bir showroomu bulunmaktadır.

Loda, mobilya sektöründe 20 yıla ulaşan bilgi, birikim ve tecrübesi ile, toplam 15.000 m² kapalı alanda, 250 çalışanı ile üretime devam ediyor. Sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliği ile tanınan marka , modern yatak odası, yemek odaları, koltuk grupları, Tv üniteleri ve mobilya aksesuarları üreterek “Modern KonseptMobilya” üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet veriyor.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Loda, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, dünya trendlerini yakından takip ederek, yenilikleri ürünlerine yansıtıyor. Loda, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak, uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiş. Loda’nın sunduğu en büyük avantaj; özgün tasarım ve kalitedeki ürünlerini, en kısa zamanda, en uygun maliyetle, sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmasıdır.
Modern karyolalar oldukça ilgi topluyor.Loda, satış öncesi ve satış sonrası ürün, hizmet ve kaliteye verdiği önem ile, mobilya sektörüne, müşterilerine, tüm paydaşlarına katma değer sağlama hedefiyle çalışmalarına yön verirken, yüksek teknolojisi, günden güne artan kapasitesiyle, genç ve dinamik bir marka olarak; uzmanlığını, modern mağazacılık vizyonuyla birleştirerek, yurt içinde ve yurt dışındaki mağaza sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor.
İleri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen Loda Mobilya, ürün portföyü, tasarım çizgisi, kalite anlayışı ile Türkiye’nin nitelikli mobilya üreticileri arasında yerini almaktadır. 
 Loda Mobilya, garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bu koşulda örnek firma olmaya aday. Çünkü sattığı ürünün sonuna kadar arkasında duruyor.
Modern kanepe ler oldukça rahat ve kullanışlı

Keyifli Günün sonunda Bizlere hediye olarak harika yastıklar hazırlayan Loda Mobilya ya çok teşekkürler.
Ben en çok masalarını sevdim herkesin mutlaka bir favorisi olurmuş ya benimde favorim masaları oldu kocaman büyük gösterişli masalar. Bakalım siz hangisini seveceksiniz.
Loda Mobilya;

Bostancı Şubesi;
E-5 Karayolu Bostancı Kavşağı

Kartal Sok. No:5 Ataşehir / İSTANBUL

                                                             Tel : +90 216 574 05 84


Size en yakın şubesine internet adresinden ulaşabilirsiniz. 
Ayrıca Modoko, Masko, ve Bostancı şubelerinde 
 %20+10 indirimi siz tüketicilerini bekliyor. 

Mutlu günler sevgiyle kalın.

1 yorum:

tarcinevents dedi ki...

Kalemine sağlık güzelim ne güzel yazmışsın :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.