A101 Marketler Zinciri

A101 Kampanyasındaki İndirimli Ürünler Nelerdir
Bir A101 müşterisi olarak, he zaman bu marketten uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler alabiliyorum. Hem ailem hem çocuğum hem de evim için oldukça güzel ürünleri ekonomik fiyatlarla elde edebildiğim marketten, aylık alıverişlerimi yapmayı da tercih ediyorum. Çünkü kozmetikten, dekorasyonuma kadar aradığım her şeyi bulabiliyorum. Özellikle seçkin markaların da A101 marketlerinde bulunması beni oldukça memnun ediyor. Her yerde şubesinin olması da alışveriş yapmamı kolaylaştırıyor. Evime ve iş yerime yakın olan şubelerinden acil ihtiyaçlarımla birlikte günlük ihtiyaçlarımı da karşılayabiliyorum
A 101 kampanyasındaki ürünlerin geniş bir yelpaze de olması da benim için büyük bir avantaj sağlıyor.

Özellikle markette yapılan her Perşembe günü özel indirim kampanyasından yararlanmayı tercih ediyorum. Bu kampanyada çocuğum için pek çok oyuncak çeşidinden ayakkabıya, terlikten yastığa, nevresim takımlarından tencere setlerine kadar çeşitli ürünler bulabiliyorsunuz. Özellikle mevsime göre ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerin olması da kampanyanın ilgi çekici olmasını sağlıyor. Örneğin; yaz mevsiminde denizde kullanabileceğiniz simit, çocuk kolluğu, deniz gölüğü, palet ve diğer ürünleri uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bununla birlikte kış mevsiminde elektrikli battaniyelerden ufolara, kazaktan puf terliklere kadar pek çok ürünü yine bulabilirsiniz.

A101 Kampanyasındaki Ürünlere Önceden Ulaşabilir Misiniz?
A101 kampanyasındaki ürünler, Perşembe günleri tezgâhlara konulur. Bu nedenle istediğiniz ürünü alabilmeni için erkenden A101 şubelerinde olmanız gerekir. Bu kampanyanın önceden bir broşürünü şubelerden alabileceğiniz gibi internet üzerinden de öğrenebilirsiniz. Bunun dışında şubelerin giriş ve çıkış kapılarında büyük afişler asılır ve bu afişlerde kampanyadaki ürünler ve fiyatları sergilenir. Perşembe günlerinden önce hangi ürünleri almak istediğinizi belirlerseniz, daha rahat alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü A101 marketlerinin oldukça fazla müşteri kitlesi vardır.
A101 kampanyasındaki istediğiniz bir ürünü bir şubeden bulamadıysanız, başka bir şubeden alabilirsiniz. Çünkü marketin hemen hemen her yerde şubesini bulabilirsiniz. Büyük ve küçük iller fark etmeksizin Türkiye’nin dört bir yanında ve yakınızda mutlaka bir şubesine rastlarsınız. Diyelim ki Perşembe günü başka bir şehre gittiniz. Gittiğiniz yerdeki şubelerden de alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çünkü bu kampanya Türkiye’nin her yerinde geçerlidir.

2 yorum:

hazalın renkli dünyası dedi ki...

Kesinlikle katılıyorum A101 bu konu da e iyileri

hayat reçeli dedi ki...

Evet tatlım bende çok memnunum:)

Blogger tarafından desteklenmektedir.