AVON Viva La Vita: Hayatı Dolu Dolu Yaşayanların Parfümü

Kendine güvenen, mutlu ve çevrelerine ilham veren kadınlar, yaşam enerjilerini ortaya koymanın en etkili yollarından birini AVON’un yeni parfümü Viva La Vita’da buluyor. Bu feminen ve neşeli koku her günü güzelleştiren dokunuşuyla kadınları anın tadını çıkarmaya davet ediyor.Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası AVON, hayatın keyfini çıkaran kadınlar için Viva La Vita’yı sunuyor. Bu meyvemsi ve çiçeksi koku, pink lady elma, mimoza ve sandal ağacı notalarının hayat dolu buluşmasına tanıklık ediyor.

Taze ve zindelik veren pink lady elmanın duyuları canlandıran dokunuşuyla açılan Viva La Vita’da mandalinanın ışıltılı notaları ve neşeli pembe greyfurt, parfümün özgür ruhunu ortaya koyuyor. Orta notalarda mimozanın hayat dolu esansı bolluk ve bereket hissi yaratırken pembe manolya güçlü ama yumuşak bir tat katıyor; taze gül hafif ve baş döndürücü bir etki oluşturuyor.

Parfümün alt notalarındaki kremsi sandal ağacının sıcak ve şefkatli yaklaşımına vanilya çekirdeğinin tatlı dokunuşu ve kaşmir ağacının uzun süreli etkisi eşlik ediyor. Lila renkli sade ve şık şişesiyle de dikkat çeken Viva La Vita, parfüm, vücut losyonu ve parfümlü vücut spreyi seçenekleriyle sunuluyor.
AVON Viva La Vita ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek veya AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

AVON Viva La Vita EDP, 50 ml, Kampanya fiyatı – 42,95 TL
AVON Viva La Vita Vücut Losyonu, 150 ml, Kampanya fiyatı – 10,50 TL
AVON Viva La Vita Parfümlü Vücut Spreyi, 75 ml, Kampanya fiyatı – 10,50 TL

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.