Max Factor ile Kadifemsi Mat Dudaklar

Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj Koleksiyonu’yla göz alıcı dudaklara kavuşabilirsiniz.

 Max Factor, göz alıcı kadifemsi mat dudaklar için Colour Elixir Velvet Mat Ruj Koleksiyonu’nu geliştirdi. Vazgeçilmez renk alternatifleri ve mat görünümünün yansı sıra dudak kurumasına karşı nemlendirici etkisiyle bir devrim yaratıyor. Koleksiyonu bütünleyen Max Factor Colour Elixir Universal Dudak Kalemi ise rujunuzun dağılmasını engelleyerek dudaklarınızı belirginleştiriyor.
Max Factor, makyaj uzmanlarından ilham alarak tasarladığı Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj Koleksiyonu ile hiçbir şeyden ödün vermeden göz alıcı dudaklara kavuşmanızı sağlıyor. Ten rengine yakın gül tonu, mercan ve ahududu kırmızısından oluşan renk alternatifleriyle birlikte canlı yedi farklı ton seçeneği sunuyor. Kusursuz matlığın yanı sıra tüm gün dudaklarınızın nemli kalması için özel olarak geliştirilen formülü kadifemsi bir görünüm yaratıyor.

Mükemmel Dudaklar
Kadifemsi mat dudaklar için tasarlanan Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj Koleksiyonu ile birlikte kullanabileceğiniz yeni Max Factor Colour Elixir Universal Dudak Kalemi mükemmel bir görünüm için en önemli yardımcınız oluyor. Transparan, tüm cilt renkleri ile uyumlu yapısıyla dudak şeklinizi belirginleştirirken, dudak rengini sabitleyen özel formülüyle rujunuzun dağılmasını önlüyor.


Max Factor Colour Elixir Velvet Mat Ruj 44,90 TL, 
Max Factor Colour Elixir Universal Dudak Kalemi 39,90 TL ile satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.