​Phytomer Güneş Serisi

Phytomer güneş serisi ile cildinizin doğal bir bronzluk kazanmasına yardımcı olurken korunmasına ve beslenmesine destek olun.
Düzgün ve parlak bir bronzluk elde etmek için iyi bir hazırlık gibisi yoktur! Evet, gerçekten de cildimiz bu mevsimde güneşe karşı daha fazla duyarlı olacak.

Güneş hasarı cilt kanserinin ve cildin erken yaşlanmasının 1 numaralı nedeni. Birçok kişi otomobil kullanırken bile pencereden içeri giren güneş ışınlarının sert ve zararlı olabileceğini fark etmiyor. 
Ya da bulutlu havada köpeğini gezdirirken…


UVA ışınlarının neden olduğu, ciltteki renk değişiklikleri, kırışıklıklar, hızlanan yaşlanma, cilt kanseri korunmasız güneşe maruz kalma ile ilişkili potansiyel negatiflerden sadece birkaçı.
Önemli adım: Koruma! Hepsinden önemlisi, kendimizi uygun bir güneş kremi olmadan güneşin zararlı etkilerine maruz bırakmamalıyız. 
Derin ve kalıcı bir bronzluk sergilerken de tenimizi korumalıyız.

Phytomer Güneş Serisinin profesyonel çözümlerinin doğru kullanımı , cildin kanser riskinin azalmasına , cildin yaşlanmaya karşı korunmasına ve UV ışınlarının hasarından cildi korumaya yardımcı olabilmektedir.. İçerdiği çeşitli deniz mineralleri ve bileşenleri ile sağlıklı bronzlaşmaya ilave olarak cildimizin esnek kalarak yapısının güçlü olmasına destek olur.


Güneş Sonrası Uzun süren Bronzluk İçin Cildinizi yavaşça Şımartın!
Tuz, klor ve güneş koruyucu izlerini kaldırmak için duş sonrası cildimizi nemlendirmeliyiz. Bu nedenle yüz ve vücudumuzun tüm bölgesine nemlendirici ve besleyici güneş sonrası süt ve krem kullanmalıyız. Yüzümüze parlak ve çekici bir bronzluk için bir maske uygulayabiliriz. Tatilden döndüğümüzde bile cildimizi her gün nemlendirmeye devam ederek bronzluğumuzu uzun süre kalıcı olmasını sağlayabiliriz.

Güneş bol ama koruması olan günler dilerim..

2 yorum:

ilknurundunyasi dedi ki...

yaz gelince ihtiyaçlar artıyor değil mi şeker?

hayat reçeli dedi ki...

Evet tatlım yaz geldi ihtiyaçlar tavan:))

Blogger tarafından desteklenmektedir.