The Balm Yeni Ürünleri ile Artık Daha Renkli

Gratis’in en çok tercih edilen markaları arasında yer alan The Balm, yeni allık, far, ruj ve fondötenleri ile renk skalasını genişletti. Kalıcılığı, kullanım kolaylığı ve sunduğu sonuç etkisinin yanı sıra eğlenceli ambalaj tasarımlarıyla da makyaj çantalarında kendine ayrı bir yer kazanan The Balm’ın yeni ürünleri satışa sunuldu. Amerika’dan ithal olan ve yalnızca Gratis mağazalarında satışa sunulan The Balm’ın ürünlerine gelince:)The Balm Springs
Yazı çağıran ilkbaharın mutluluğunu yüzlere taşıyacak olan The Balm Springs, gülkurusu tonu ile her ten rengine uyum sağlıyor. Yüksek pigmentasyonu ve kalıcılığı ile öne çıkan The Balm allıklarının yeni rengi aynı zamanda hafif yapısı ile de ilkbahar ve yaz makyajlarının tamamlayıcısı olacak.
 The Balm Springs Satış Fiyatı: 72,90 TLThe Balm Meet Matte Ador
Far paleti denince ilk akla gelen markalardan olan The Balm, yeni renklerini içeren The Balm Meet Matte Ador ile özellikle gölgeli göz makyajları için iddialı. 9 renk içeren palet farklı tarzlarda göz makyajı yapabilme imkanı veriyor.
The Balm Meet Matte Ador Satış Fiyatı: 159,90 TL
  


The Balm Photo Balm Fondöten
The Balm’ın yeni toz fondöten serisi The Balm Photo Balm Fondöten, pürüzsüz ve doğal ten makyajı için üretildi. The Balm Photo Balm Fondöten, yüzde ağırlık yapmayan hafif yapısı,  kolay kullanımı ve nefes aldıran dokusu ile günlük makyajlar için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Farklı tenlere uyum sağlayacak The Balm Photo Balm Fondötenin, 3 farklı renk seçeneği mevcut.

The Balm Photo Balm Fondöten Satış Fiyatı: 99,90 TL

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.