Flormar Care4lips Koleksiyonu ile Yaza Hazır mısın? 🍓🍎🍉

Yaz mevsimine uygun muhteşem balm lar sizinle kim neyi daha çok severse onun için herkese uygun bir tane var.Yoğun nemlendirme özelliği ve içerisinde ki farklı meyve aromaları ile kusursuz dudaklar için vazgeçilmez bir dudak balsamı. Yuvarlak formu sayesinde kolaylıkla sürebilirsiniz.Çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz yaz tadında bir karşlım.. 6 çeşidi bulunuyor..
Tatlı Mandalina Aromalı
Prizma formlu Care 4 Lips Redesign Sweet Tangerine ile tanışmaya hazır mısın? Kakao ve shea yağları ile zenginleştirilen ve dudakları güneşin zararlı etkilerinden koruma özelliği bulunan bu dudak balsamını prizma formlu tasarımı sayesinde kullanmak çok kolay. Balsamın özel formülünde bulunan antioksidan içeriği ile dudaklar nemini yitirmez ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Tatlı mandalina aromalı balsamı, gün içerisinde istediğin sıklıkta, kolaylıkla uygulayabilirsin.


Karpuzlu Milkshake Aromalı
Yılın her mevsimi kullanıma uygun olan Care 4 Lips Watermelon Milkshake, kış aylarında dudaklarının kurumasını önlemeye, yaz aylarında ise güneş ışınlarının zararlarından korunmasına yardımcı olur. İçerdiği doğal yağlar sayesinde yoğun bakım sağlayan karpuzlu milkshake aromalı balsam, dudaklarını nemlendirerek pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Pratik bir kullanımı vardır. Yuvarlak şekli sayesinde alt ve üst dudağa aynı anda uygulanabilir.

Elma Aromalı
Care 4 Lips Redesign Bite Me Apple ile kuru dudaklar nem dengesini yeniden kazanıyor!  Dudaklarının pürüzsüz bir görünüme sahip olmasına yardımcı olan elma aromalı balsamı, yuvarlak formu sayesinde kullanmak çok kolay. Dermatolojik testlerden geçmiş olan Flormar balsam, bakımlı ve yumuşak dudaklara kavuşmana yardımcı olacak.

Çilek Aromalı
Yaz mevsiminin çilek kokusu Care 4 Lips Redesign Strawberry Marmalade ile dört mevsim yanında olsun! Flormar Care 4 Lips; içerdiği kakao, shea yağları ve orkide çiçeği özü sayesinde dudaklarındaki nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Yuvarlak formu sayesinde kolaylıkla uygulanır, bakım yaparak dudaklarında oluşan çatlak ve kuruluğun giderilmesinde büyük rol üstlenir. Aynı zamanda sürüldüğünde dudaklara doğal ve parlak bir görünüm kazandırır.

Karamel Aromalı
Karamel tadında pürüzsüz dudaklara hazır mısın? Care 4 Lips Redesign Caramelbar; güneş, soğuk ve rüzgar gibi hava koşulları nedeniyle kuruyan dudakların nemlendirilmesinde kullanılabileceğin en etkili çözümlerden biri. Doğal yağlar ile zenginleştirilmiş dudak balsamı, özel içeriğiyle pürüzsüz ve bakımlı dudaklara kavuşmana yardımcı olur. Yuvarlak formu sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Alt ve üst dudağa aynı anda uygulayabilirsin.

Orman Meyveli Aromalı
Care 4 Lips Redesign Wild Fruits, orman meyve lezzetini yoğun nemlendirici etkisiyle buluşturuyor! Nemlendirici özelliği sayesinde kuru dudakların nem dengesini geri kazanmasına yardımcı olan balsam, paraben ve talk içermez. Doğal görünümlü ve yumuşak dudaklara sahip olmanı sağlar. Yuvarlak formlu ve kolay uygulanabilir olan Flormar balsamı günün her saati, istediğin sıklıkta kullanılabilirsin.


Bu yaz meyvenizi yanınızdan ayırmamanız dileğimle... 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.