Aloe Vera Güneş Seti ile Kendinizi Güneşin Kollarına Güvenle Bırakın

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi LR Health & Beauty’nin, Aloe Vera’lı güneş bakım seti ile bu yaz güvenle korunacak ve bronzlaşacaksınız…

Aloe Vera Güneş Seti cildinizi nem ile beslerken, gün boyunca güneşin zararlı etkilerine karşı tam koruma sağlayacak seçenekler sunuyor. Hassas ciltler için özel olarak üretilen yüksek korumalı LR Aloe Vera Güneş Losyonu SPF 50 yüksek Aloe Vera içeriğiyle cildi nemlendirerek, en etkili korumayı sağlıyor. Önceden bronzlaşmış cildinize uygulayacağınız LR Aloe Vera Güneş Losyonu SPF 30 ve LR Aloe Vera Güneş Jel Krem SPF 20 ile cildinize orta dereceli UV koruması sağlarken aynı zamanda ferahlık katıyor.Püskürtme özelliği ile pratiklik katan LR Aloe Vera Güneş Spreyi Active SPF 30 ise hızlı, kolay ve yoğun uygulama sağlıyor. Güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruyan ve ışık kaynaklı erken cilt yaşlanmasına karşı etkili olan LR Anti-Aging Güneş Kremi SPF 20 yüz, dekolte ve boyun bölgesi için %40 Aloe Vera içeriğiyle aynı zamanda gündüz kremi yerine de kullanılabiliyor. 
Güneş sonrası cildinizi yenileyip, rahatlatan ve gerekli bakımı yapan LR Aloe Vera Güneş Sonrası Jel Krem ise cildin elastikiyetinin korunmasına yardımcı oluyor.
Alman kozmetik devi LR Health & Beauty’nin geliştirdiği cildi koruyup besleyen Aloe Vera Güneş Seti, cildi yatıştıran hafif serinletici etkisiyle, cilt üzerinde kolaylıkla dağılarak yapışkanlık hissi bırakmıyor, aynı zamanda her cilt tipini koruyan yapısı ve içeriğindeki Aloe Vera ile de cildinizi nemlendiriyor. 
Bu yaz tatildeki en özel güzellik yardımcınız olacak olan Aloe Vera Güneş Seti ile kendinizi güvenle güneşin kollarına bırakın. 
LR Aloe Vera Güneş Losyonu SPF 50 Satış Fiyatı: 76,90 TL
LR Aloe Vera Güneş Losyonu SPF 30 Satış Fiyatı: 49,90 TL
LR Aloe Vera Güneş Jel Krem SPF 20 Satış Fiyatı: 49,90 TL
LR Aloe Vera Güneş Spreyi Active SPF 30 Satış Fiyatı: 63,50 TL
LR Anti-Aging Güneş Kremi SPF 20 Satış Fiyatı: 63,50 TL
LR Aloe Vera Güneş Sonrası Jel Krem Satış Fiyatı: 49,90 TL

Daha fazla bilgi almak için:

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.