Bioblastan Bir İlk:Saç Dökülmesine Üzüm Çekirdekli Yeni Formül

Biz kadınlar güzelliğinden de sağlığından da ödün vermek istemiyor. Ancak ne yazık ki özellikle saç bakım ürünlerinde çoğu zaman hayal kırıklığı yaşıyoruz. Saç dökülmesine karşı aldığımız şampuanlarda sert ve şekilsiz saçlara, güzellik hayaliyle aldığımız ürünlerde ise korunmak istediğimiz kimyasallara mahkum kalıyoruz.

 Türkiyede saç dökülmesine karşı ürünlerin pazarını yaratan Bioblas, yine bir ilke imza atarak, dünyanın en güçlü antioksidanlarından üzüm çekirdeği ekstresi Prociyanidini şampuanlarına katarak saç problemlerine karşı piyasaya sundu.
Bioblas’ın dünyanın en güçlü antioksidanlarından üzüm çekirdeği ekstresinden ürettiği Prociyanidin serisi, güzelliği ve sağlığı bir araya getiriyor. Üzüm çekirdekli şampuanlar, doğal içeriğiyle saç dökülmesini önlemekle kalmıyor, saçların ışıl ışıl ve ipek gibi yumuşak olmasını sağlıyor. Üzüm çekirdeği; antioksidan özellik göstererek, serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltıyor, saçı ve derisini koruyor, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlıyor.

İPEK GİBİ VE DAYANIKLI SAÇ HAYAL DEĞİL!
Toplam 7 farklı şampuandan oluşan Bioblas Prociyanidin serisi, içeriğindeki özel bitkisel serum ve üzüm çekirdeği ekstresi ile saç dökülmesini önlüyor. Aynı zamanda saç güzelliği için ihtiyaç olan bitkisel kaynaklı  vitaminler, mineraller, bitkisel serum katkısı, keratin, biotin, zinc pyrition ve niacinamid ile kadınları, hayallerindeki ipeksi,ışıl ışıl parlak, dökülmeyen sağlıklı saçlara kavuşturuyor.

Bioblas’ın saç dökülmesine karşı uzman serisi Prociyanidin (Üzüm çekirdeği), günlük saç bakım şampuanı olarak mucizeler yaratıyor. Saç sağlığını yani saçın kaynağı olan saç kökleri, saç derisi ve saç tellerinin genel durumunu iyileştirerek aslında saç kalitesini de artırıyor. Anlık bir problem olmayan saç dökülmesiyle ilgili şikayetleri olan kadınların saçlarını güçlendirmek ve daha hacimli dolgun olması sağlamak adına günlük bakım şampuanı olarak düzenli bir şekilde kullanması gereken üzüm çekirdekli şampuanlar, saç tipine özel alternatifler sunuyor. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.