Dolgun ve Hacimli Saçların Sırrı Head&Shoulders’ta Saklı

Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders, Ekstra Dolgunluk şampuanıyla, dolgun ve hacimli saçların formülünü tüm kadınlarla paylaşıyor. Bu yaz saçlarıyla fark yaratmak isteyen kadınlar, Head&Shoulders Ekstra Dolgunluk ile yaza güzel bir başlangıç yapacak. Head&Shoulders Ekstra Dolgunluk 3 etkili formülüyle kepeğe karşı etkin koruma sağlarken, ekstra dolgun ve güzel saçlar için saç derisi bakımını da tamamlayacak. 


Head&Shoulders, bu yaza dolgun ve hacimli saçlarla girmek isteyen kadınlara yeni 3 etkili formül Ekstra Dolgunluk şampuanını sunuyor. Head&Shoulders Ekstra Dolgunluk, saçların hacim kazanmasına yardımcı olurken kolay şekil almasını da sağlayacak. Yaza etkileyici saçlarla girmek isteyen tüm kadınlar için Head&Shoulders Ekstra Dolgunluk Şampuanı; saç derisini ve saçı arındırıyor, koruyor ve nemlendiriyor. 

Güzel saçların sağlıklı saç derisiyle mümkün olduğunu bilen Head&Shoulders, en yüksek güzellik standartlarıyla denenmiş ve test edilmiş kepeğe karşı etkili Ekstra Dolgunluk şampuanı ile saçlara hacimli bir görünüm kazandırıyor. Tek bir ürün ile kadınlar, hem düzenli kullanımda kepeğe karşı yüzde 100’e kadar etkin koruma sağlayacak ve saç derisi bakımını yapacak, hem de saçlarını dolgun ve güzel bir görünüme kavuşturacak. 
Head&Shoulders ile bu yaz kadınlar, ekstra dolgun saçlarıyla fark yaratacak gibi görünüyor.

1 yorum:

madamemine dedi ki...

Elimdeki şampuan bitince deneyeyim niyeyse markaya karşı erkek şampuanı gibi bir önyargı var bende bunu kırmak gerek 😂😂😂

Blogger tarafından desteklenmektedir.