En Ucuz Market Alışverişi Market Sepeti

Market alışverişleriniz ayağınıza gelsin ister misiniz? ya da tek bir tıkla telefonunuzdan alışveriş yapmak hepsi kulağa harika geliyor değil mi? işte tam size göre bir uygulamadan bahsedeceğim. marketsepeti.com.tr 
Ülkemizin %100 yerli markası olan makro market (Uyum marketleri) ülke genelinde 7000 kişiye istihdam imkanı sağlayan ve 15 ilde 253 mağazasıyla 26 yıldır hizmet veren bir perakende firmasıdır.

Bu gruba bağlı Market Sepetinin yayına başladığı bu günlerde harika bir projeleri var. Yaşadığımız sehirlerde trafik problemlerinin gün geçtikçe arttığı ve sevdiklerimize ayırdığımız zamanın azaldığı modern dünyada, bizlere konfor ve zaman tasarrufu sağlatacak Market Sepeti uygulamasını bizlere sunuyor. Google play ve Apple Store dan indirebileceğimiz uygulama ile kapınıza hizmet alabiliyorsunuz. Şimdilik pilot bölge İstanbul ve Ankara da hizmet veriliyor zamanla tüm Türkiye ye geçiş yapılacak. Ürünlerin teslimatı kendi kuryeleriyle yapılıyor ve kapıda anında iade imkanı sağlıyor.


Ve bünyelerinde bir çok kampanya yapıyorlar, bu kampanyalardan yararlanmak size düşüyor. Ne dersiniz market alışverişiniz kapınıza gelsin mi? gelsin diyorsanız hemen uygulamayı indirin ve alışverişin keyfini sürün:)

Bol keyifli alışverişler dilerim..

1 yorum:

Kozmetik Psikolojisi dedi ki...

güzel bir uygulama :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.