Koton Beauty’den Etkileyici Bronzluk Sağlayan Yaz Serisi; Sunset in Paradise

Yaz mevsiminin büyüsü ve gizemi ile güzelliğinize ışıltılı bir dokunuş yapan Koton Beauty’nin Sunset in Paradise serisi; ruj, allık, far ve oje seçenekleriyle etkileyici parlaklık ve bronzluk sağlıyor.

Koton Beauty’den egzotik yerlerin, tropik ambiyansından ilham alan genç, çarpıcı ve yaz sezonunun tüm güzelliklerini bedeninize yansıtacak bir koleksiyon; Sunset in Paradise. Okyanusun parlaklığını gün batımının bronzluğuyla birleştiren, yazın ruhu kadar etkileyici, eğlenceli ve ışıltılı bir seri…
Mat ve Metalize Etki
Sunset in Paradise’ın mat ve metalize efektini bir arada sunan yeni jenarasyon ikili ruju, sedeflerle süslenen renkli dudaklar yaratıyor. Birbiri ile  uyumlu iki renk dudaklar üzerinde kolayca kayan ve dudaklara ombre görünümü kazandıran Metallic Lipstic Duo, dolgun dudakların formülü oluyor. Dudağın iç kısmına uygulandığında etkisini daha net gösteren rujlar 19.99 TL’lik fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Dört Efektli Bir Palet 
Parlak, ışıltılı ve mükkemel bir görünümü dörtlü paletiyle sunan Face Palette; allık, bronzer ve aydınlatıcıdan oluşan yapısıyla tek bir ürünle birçok güzellik dokunuşu fırsatını sunuyor. İster tek başına ister eşsiz renkler yaratmak için karıştırarak kullanılabilen Face Palette canlı ve doğal bir bronzluk sağlıyor. 29.99 TL satış fiyatına sahip olan ürün elmacık kemiklerinin üzerine uygulanarak istenilen etkiyi ikiye katlıyor.

Işıltılı Gözler
İki farklı renk kombiniyle serinin en ışıltılı ürünleri arasında yer alan Eye Shadow Duo, ikili farın özenle hazırlanmış içeriğini gözler önüne seriyor. Zengin içeriği ve göz kapağında kolayca dağılabilen özelliğe sahip sedefli yapısıyla istenilen göz alıcı metalik etkiyi tek kat geçişiyle sağlayan Sunset in Paradise serisinin öne çıkan far paleti uzun süre kalıcı etkisi ve topaklanmaya izin vermeyen dokusu ile 19.99 TL’den satışa sunuluyor.

Parlak Tırnaklar
Tüm vücuda yayılan ışıltının formülü haline gelen Sunset in Paradise serisi üçlü oje setiyle metalizm etkisini tırnaklara taşıyor. Tek set içerisinde üç farklı renk seçeneği ile tırnaklarda göz alıcı metalik etki sağlayan Nail Polish Seti, iki farklı set seçeneği ile 12.99 TL’lik satış fiyatına sahip.


Islak ve egzotik makyajlarınızın en etkili ürünleri haline gelecek Koton Beauty Sunset in Paradise serisi ulaşılabilir fiyatlarıyla seçili Koton mağazalarında satışa sunuluyor.

3 yorum:

Pembe Dünyam dedi ki...

uvv renkler şahane tam yazlık :)!

Kozmetik Psikolojisi dedi ki...

ojesini kullanmıştım ve sevmiştim :)

cagla gormenoglu dedi ki...

Ambalajları cok guzel :)

Blogger tarafından desteklenmektedir.