La Lorraine ile Lezzetli Sandviçlerin Tam Zamanı


Ramazan bayramı öncesi herkese selamlar, Şimdiden hepinize mutlu huzurlu bir bayram dilerim..
Oruç sonrası beslenme çok önemlidir. Besin değerli güçlü ama hafif yiyeceklerle ilk zamanları atlatmak iyi olacaktır. Mideyi yormamak ve hafif beslenilmesi gerektiğine inanıyorum, sizlere şahane sandviçler hazırlayacağınız harika bir ekmekten bahsetmek istiyorum.
Hamurunda Tutku Var
Lezzetli Sandviçler La Lorraine Ekmeği ile Hazırlanır
Unlu mamullerin dünyaca ünlü markası La Lorraine hem sağlıklı beslenmek hem de formunu korumak isteyenler için birbirinden leziz sandviç ekmekleri ile lezzet severleri fit bir yaşama davet ediyor.
Geleneksel tariflere sadık kalınarak hazırlanan, eşsiz içeriği sayesinde vücudunuzu zinde tutacak La Lorraine’in “Ciabatta, Rustik ve Kaiser Roll” ekmekleriyle çok farklı sandviçler hazırlamak mümkün. 
Birçok çekirdek ve yağlı tohum içeren aynı zamanda zengin bir lif kaynağı olan “çok tahıllı ciabatta”, ekşi maya ile ustalığın enfes birlikteliğinden doğan “rustik” ve çıtır tatların sırrını içinde gizleyen “kaiser roll” ekmekleriyle; somon, peynir, pastırma gibi protein değeri yüksek besinleri, mevsim sebzeleri ve zeytinyağının mükemmel uyumuyla birleştirerek birbirinden leziz sağlıklı öğünler hazırlamak vazgeçilmez tutkunuz olacak.

La Lorraine uzmanlığı ile hazırlanan doyumsuz lezzetlere Migros MFırınlardan ulaşabilir, size en yakın satış noktalarını www.hamurundatutkuvar.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Sevgilerimle...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.