Lierac Sunissime Güneş Bakım Serisi Yaşlanma Karşıtı Global Koruma ve Etkili Bronzluk SunuyorTam yaz iyice gelmişken artık yavaş yavaş güneş korumalarına ihtiyaç duyar olacağız, Güneşin ışınlarından korunurken bir yandan da hem nemlendirme hem de yaşlanma karşıtı ürünler kullanmak süper etki yaratacaktır işte sizlere harika bir seri..

Lierac tarafından geliştirilen Sunissime %100 tüm güneş ışınlarını hedeflerken cilde enerji veren ve bronzluğu aktifleştiren yaşlanma karşıtı koruma sağlıyor

İlhamını cilde yeniden enerji kazandıran Luminoterapi teknolojisinden alan Lierac’ın yeni Sunissime serisi güneşin zararlı etkilerine karşı global koruma sağlarken yaşlanma karşıtı özel formülü sayesinde cilde enerji depoluyor ve etkili bronzluk sunuyor.

Güneşin cilde zararlı etkilerinin %5’i UV ışınlarından gelirken, %95’lik büyük bölümü ise görünür ışığa ve kızılötesi ışınlara ait. UV ışınlarının neden olduğu güneşe bağlı yaşlanma etkileri kendini çizgiler, koyu lekeler ve esneklik kaybı olarak gösterirken görünür ışığın ve kızılötesi dalgaların etkisi ciltte daha derinlere inmekte ve yaşlanma belirtilerini çok daha belirgin hale getirmekte.
Tüm bu gerçeklerden yola çıkarak geliştirilen Lierac Sunissime Güneş Bakım Serisi formülündeki özel filtreleme sistemi sayesinde cildi güneşin tüm zararlı etkilerine karşı koruyor ve güneşe bağlı yaşlanmanın önüne geçiyor. Bunu yaparken de özel içeriği sayesinde UV ışınları tarafından oluşturulan serbest radikalleri alıkoyarak taurine dönüştürüyor ve bunu cilt bariyerini güçlendirmede, hücre yenilemesinde ve aktif nemlendirmede kullanıyor. Bu sayede cilt enerji kazanarak daha güzel bir görünüme kavuşuyor. Sunissime içeriğinde bulunan tamamlayıcı aktif içeriklerden hyalüronik asit yoğun nemlendirme etkisi ile ciltte pürüzsüzleştirici, yeniden dolgunlaştırıcı nemlendirme etkisi yaratırken, bronzlaştırıcı peptidler ise melanin sentezini aktive ederek yoğunlaştırılmış bronzluk sunuyor.

KANITLANMIŞ ETKİLERİ

Yüzde 100 : Anında nemlendirme
Yüzde 100 : Pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt
Yüzde 95 : Daha eşit cilt tonu
Yüzde 95 : Daha kaliteli cilt

10 Kadından 9’u : Diğer güneş ürünleri ile kıyasladıklarından Sunissime’i tercih ediyor
10 Kadından 9’u : Ciltlerinde enerji kürü uygulanmış gibi hissetti

Ekstra ince, ipeksi, ciltte beyazlık bırakmayan dokusu ve yazı anımsatan hindistancevizi, yasemin ve bergamot notalarından oluşan kokusu ile Sunissime Güneş Bakım Serisi yazın vazgeçilmezi olacak

Sunissime serisinin güneş sonrası bakımı da oldukça iddialı
Sunissime güneş sonrası bakım serisi cildi güneşin neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı onarırken anında pürüzsüzleştiren ve bronzluk süresini uzatan etkiye sahip. İçeriğindeki güvercin ağacı yaprağından gelen zengin tannin ve flavoidler sayesinde güneş ışınlarının neden olduğu kırışıklıklar ve esneklik kaybına karşı etki gösterirken, hyalüronik asit ve bronzluk artırıcı peptidler ile pürüzsüz, dolgun görünüm ve nem ile birlikte daha uzun süreli bronzluk sağlıyor. Yağsız, ultra ince dokusu ve su geçirmeyen etkisi ile keyifli bir kullanım deneyimine sahip Sunissime güneş sonrası bakım serisinin kokusu da ferahlatıcı beyaz çiçek notalarından geliyor.
KANITLANMIŞ ETKİLERİ

+ Yüzde 83 : Anında yeniden nemlendirir
+ Yüzde 57 : Cildi sakinleştirir (klinik skor)
+ Yüzde 25 : Sıkılık (enstrumantel ölçümler)
+ Yüzde 17 : Daha eşit cilt tonu (klinik skor)

Fiyatı Bilgisi :

Yüz ve Dekolte Bölgesi için
  • Sunissime Energizing Protective Fluid SPF 15 – 40 ml – 179 TL
  • Sunissime Energizing Protective Fluid SPF 30 – 40 ml – 179 TL
  • Sunissime Energizing Protective Fluid SPF 50 – 40 ml – 189 TL
Vücut için
  • Sunissime Energizing Protective Milk SPF 15 – 150 ml – 169 TL
  • Sunissime Energizing Protective Milk SPF 30 – 150 ml – 169 TL
  • Sunissime Energizing Protective Milk SPF 50 – 150 ml – 199 TL
Güneş Sonrası Bakım
  • Sunissime SOS Repairing Serum – 30 ml (yüz ve dekolte bölgesi için) – 189 TL
  • Sunissime Rehydrating Repair Balm – 40 ml (yüz ve dekolte bölgesi için) – 179 TL
  • Sunissime Rehydrating Repair Milk – 150 ml (vücut için) – 179 TL

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.