Doğayla Dost Bir Marka Incia

Merhaba bir süre önce harika paket almıştım ilk defa tanıştığım bir marka olan İncia dan geliyordu içerisinde güzel ürünler vardı yaklaşık 1 aydır bu ürünleri kullanıyorum. 
Sizlere biraz İncia dan bahsetmek istiyorum.

Incia'da doğanın coşkulu ve bereketli yeşilinin bolluğu, gürlüğü gibi vücudunun doğası da yeniden coşkuyla yeşermeye başlar. Kendisinden yeniden doğar.
Incia’da hiç yapay bir koku solumazsın. Parfümlere ihtiyacın yok burada. Toprağın, suyun, havanın yani doğanın yani insan doğasının, yaşamı mümkün kılan her şeyin birbirine karışıp oluşturduğu kokular tüm vücudunu sarar.
Incia’da olmak, Incia’da kalmak vücudunu, cildini kirleten, yoran, zehirleyen ne varsa hepsini hayatından çıkarmaktır aslında. Başlı başına bir mucize olan vücuduna , cildine yeniden canlanmak, iyileşmek, yenilenmek için bir fırsat sunmaktır.
Bana gelen paket içeriğinde


Zeytinyağlı doğal sıvı sabun
Yüz temizleme Köpüğü
Pürüzsüzleştirici Yağ
Tarçınlı dudak besleyici
Numune Bulaşık DeterjanıZeytinyağlı doğal sıvı sabun mutfağımda yaklaşık 1 aydır kullanıyorum hala bitmedi kokusu bitkisel kokuyor, ancak harika temizliyor elleri kurutmuyor yıkadıktan sonra nemli ellere kavuşuyorsunuz. Öyle kaygan bırakmıyor kütür kütür temiz oluyor elleriniz.Çatlayan, kuruyan dudaklar için şahane bir dudak balmı mis gibi tarçın kokuyor sahilde güneşin altında, kışın soğuk havalarda yanınızdan eksik etmeyeceğiniz bir balm olacak kesinlikle, piyasada çok balm var ama işe yarayan az, ben bunu çok sevdim kışında keyifle kullanacağım eminim..Yüz temizleme köpüğü duş bölümüne koydum ve her duşta yüzümü mutlaka bununla yıkıyorum, gerçekten adı gibi ipek gibi yapıyor yine kokusu bitkisel,  ancak işlevi güzel bir temizleyici arıyorsanız deneyebilirsiniz. özellikle cildiniz hassas ise bu tam size göre..


En sevdiğime gelecek olursak vücudunuzda sertleşmiş neresi varsa yumuşatan bir mucize, dirsek, diz, ayak her yere rahatlıkla sürülen yumuşatıcı yağ sürdükten sonra yumuşacık yapıyor ben mesela ayaklarıma sürüp nemlendirici çoraplarımı giyiyorum etkisi daha büyük oluyor bende söylemesi:)
Bulaşık deterjanına gelince fikrim oluşamadan bitti küçük olduğu için anlayamadım etkilerini ama sanırım o da iyidir. Ama diğerleri gibi şahane diyemeyeceğim demem için uzun süre kullanmam gerektiği için.
 İncia doğallıktan yola çıkarak sağlınıza tehdit vermeyecek ürünler üretiyor. Bunu ürünleri kullandıkça daha iyi anladım..

siz de yakından bakmak ve sipariş vermek için tık tık..

Bir başka güzel ürünlerde buluşmak dileğiyle..
sevgiler..

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.